Чому досі не сидять мери-сеператисти?


Ви всі знаєте що я не є прихильником Садового і Самопомочі, навіть завжди був і є проти їхньої політики окозамилювання та плазування перед олігархічними групами та «русскім міром».

Проте не можу зрозуміти одного: чому влада досі не оголосила підозри Кернесу, Труханову та іншим антиукраїнським сеператистам?

Чому Кернес який керував побиттями та вбивствами людей не відсторонений від посади і не сидить у в'язниці?
Чому громадянин держави-агресора та відвертий агент Кремля Труханов сидить в своєму кріслі і в будь-який момент готовий до створення аналогів Д/ЛНР в Одесі?

Зате прокуратура займається мером Івано-Франківська Русланом Марцінківим, міськрадою Тернополя та мером Сергієм Надалом та власником Креатор Буду. Невже вони останні «злочинці» в країні? А може сеператисти? А може громадяни держави-агресора?

Повертаючись до Садового, не зрозумілим є чому саме зараз, під час блокади. Якщо винен — чому не притягували протягом 2016 року??

Чи може коли Самопоміч була в коаліції то й криміналу не було??

Чому відверті кримінальники Кернес, Труханов, Охендовський, Насіров (список можна продовжувати сотнями) сидять на своїх посадах а мерів Тернополя і Франківська обшукують космонавти за рішенням Печерського суду??

1 комментарий