Картельна змова у Коцюбинському. Біличанський ліс чи кам’яні джунглі?


Ольга Червакова – парламентський лобіст синдикату забудовників Коцюбинського?
Селище Коцюбинське – чи не єдине на Київщині, яке досі не врегулювало відносини з НАК «Нафтогаз України» і не включило людям опалення. Причому ідеться не про звичайну безгосподарність місцевих чиновників, а про зумисну політику, спрямовану на зрив опалювального сезону у селищі. Її визначає впливовий київський синдикат політиків і бізнесменів, налаштований на вирубку і тотальну забудову Біличанського лісу, що оточує Коцюбинське.
Про це ідеться у сюжеті програми розслідувань «Гроші» на каналі «Студія 1+1».Серед головних публічних осіб синдикату – селищна голова Ольга Матюшина і нардеп Ольга Червакова, яка забезпечує синдикату політичне прикриття і представляє у парламенті інтереси колишнього регіонала Павла Климця – власника будівельної імперії «Атлант».
Поточна мета Матюшиної, Червакової та інших осіб – включити опалення в Коцюбинському без сплати боргів і без отримання необхідних лімітів на газ. Це – неприпустиме порушення закону. Для цього у кількох котельнях селища невідомі особи за підтримки місцевої влади вже зірвали попереджувальні пломби, самовільно відновивши газопостачання. На думку ПАТ «Київоблгаз», такі дії грубо порушують правила безпеки, загрожують життю і безпеці людей і можуть призвести до техногенних наслідків.
«Тітушки, очолювані місцевою владою, з погрозами фізичного насилля перешкоджали працівникам ПАТ «Київоблгаз» у доступі до газових приладів котелень, про що складено заяву про кримінальне правопорушення за ст. 206 Кримінального Кодексу. За таких обставин «Київоблгаз» не може гарантувати безпеку газопостачання жителів Коцюбинського. За відсутністю лімітів на газ підприємство не має юридичних підстав для розподілу газу. Таке споживання вважається несанкціонованим відбором газу». Про це наголошено в офіційній заяві ПАТ «Київоблгаз».
Політичну боротьбу у Коцюбинському спрямовується, за інформацією програми «Гроші», в інтересах угруповання забудовника Климця. Воно за допомогою свого політичного лобіста Червакової політизує проблему опалення, справжня причина якої – некомпетентність селищного голови Матюшиної і її особистий конфлікт з теплопостачальною компанією.
Червакова і Матюшина спекулюють на очікуваннях людей отримати тепло в домівки, натомість маючи абсолютно прагматичні інтереси, пов’язані із розподілом бюджетних коштів. У даному випадку ідеться про класичний випадок, коли злодій найдужче кричить про необхідність ловити злодія.
Більш глобальною метою синдикату Климця-Червакової-Матюшиної є збільшення території селища Коцюбинське за рахунок Біличанського лісу із подальшою його забудовою структурами «Атланту». Кожен із учасників «картелю» має отримати в результаті цього власний бонус – квартири, земельні ділянки, гроші, підтримку на виборах.
Натомість мешканці Коцюбинського стали заручниками брудної кримінальної гри ділків. Ті розповідають людям про захист Біличанського лісу і водночас намагаються його прибрати до рук, вирубати й забудувати «кам’яними джунглями» звільнений від дерев простір. При цьому вони ще й нахабно використовують бюджет селища, як власний гаманець, привласнивши собі статус захисників місцевого люду. Втім, якщо цей «захист» візьме своє, то коцюбинці не матимуть, ані лісу, ані мільйонів у бюджеті, ані тепла і гарячої води в оселях.

Нет комментариев