Фальшивий референдум на Донбасі і тривала гібридна війна


Сьогодні виповнюється 4 роки з часу, як був проведений квазі референдум на Донбасі.Тоді він пройшов під дулами автоматів, але сфальшовані рішення вплинули на подальше життя регіону.
Для російського телебачення було створено сприятливу картинку народного «волевиявлення».

Саме після цього референдуму Путін без сорому ввів свої війська на Донбас. Хоча досі доводить, що «там их нет». Втім, офіційно Москва так і не узаконила підсумки референдуму, можливо тому, що відразу США та Європа заявили, що не визнають результатів цього плебісциту.

А війна на Донбасі триває вже 4 роки, і щодня українці віддають своє життя, щоб відстояти державну, українську територію.

Тоді ж фейковий референдум був необхідний для розв'язування повномасштабної війни. Як свідок тих трагічних днів, можу сказати, що референдум не проводився у північній частині Луганщини.

Було, що протягом тижня навідувалися озброєні люди, залякували місцеве населення, були спроби проведення опитування на лавках у селах.

Але, на щастя, тоді вдалося утримати ситуацію і не довести її до абсурду.

Як би там не було, але фальшивий референдум 4 роки тому призвів до початку гібридної війни, тисяч скалічених доль українців.

Сьогодні ж ми бачимо нездатність нинішнього президента принести Україні мир, спостерігаємо корупцію на війні, кволі намагання влади врегулювати ситуацію в межах абсолютно неефективного Мінського процесу і дивне небажання вести перемовини у Будапештському форматі.

Нет комментариев