А чому Ви радієте, пане Президенте?


Дивлячись на учорашнє тріумфальне обличчя Петра Порошенка в Раді, хочеться запитати: а чому ви радієте, пане Президенте?


Фото — Володимир Струмковський

Тому, що в країні війна? Тому, що рівень життя людей впав до критичного рівня, що люди масово виїжджають з країни? Чи тому, що провели 146 реформ, а люди цього так не помітили?..

Колись Порошенко заявив, що його мрія – це бути обраним депутатом Європарламенту від України. Та чи має він моральне право представляти нашу країну?

4 роки тому я була на інавгурації президента Порошенка і ще тоді відчувала фальш у його поведінці. Мої відчуття підтвердила і зустріч з гарантом на третій день після складання присяги (тоді виконувала обов’язки голови луганської ОДА). Настільки вже очевидним було небажання Петра Олексійовича як Головнокомандуючого реально розібратися в ситуації на Донбасі, зрозуміти, що реально йде війна і там гинуть люди…

За 4 роки президентства рейтинг Порошенка впав з 54 до 8 відсотків. Петро Олексійович з його можливостями би міг увійти в історію як президент, що у вкрай складних умовах витягнув країну з прірви. Але наразі його ім’я асоціюється з корупцією і жагою до збагачення.

1 комментарий