Сьогодні виповнюється 4 роки, як був збитий Boeing 777
Сьогодні виповнюється 4 роки, як був збитий Boeing 777 компанії Malaysia Airlines — рейс MH17 з Амстердама (Нідерланди) до Куала-Лумпура (Малайзія).

Унаслідок катастрофи загинули всі пасажири та екіпаж літака (загалом 298 осіб)

Boeing 777 був збитий російським зенітним комплексом «Бук», який спокійно із РФ потрапив на окуповану частину України, а потім спокійно повернувся назад в Росію.

Декілька днів російські найманці не давали можливості міжнародним організаціям потрапити на місце трагедії.

Тоді у мене, та й у багатьох українців, були великі сподівання, що після цієї трагедії міжнародні санкції стосовно Росії будуть більш жорсткими. Але до сих пір путінська Росія так не понесла відповідальності за цей безпрецедентний злочин.

Більш того, підсумком вчорашньої зустрічі президентів США і Росії є те, що Путін не збирається повертати Крим, не змінює своєї позиції стосовно до окупованої частини Донбасу. І він зухвало демонструє, не піде ні на які поступки.

Більш того, Путін продовжує вважати Україну своїм васалом і погрожує ескалацією бойових дій на Донбасі, якщо Україна вступить до НАТО.

Висновок один: агресор не заспокоїться, і Україні потрібно мати свій чіткий план дій. Це, насамперед, потужна українська армія, забезпечена всім необхідним, сильна міжнародна дипломатія, дієві санкції до країни-агресора і справжній Головнокомандувач країни.

Попри це, світова спільнота мусить пам’ятати: поки є Путін — є велика загроза всьому світові, а не тільки Україні і Сирії.

Нет комментариев