Турбота про дітей - русло, в яке треба скеровувати свою діяльність


Чотири роки тому, коли в Україні почалася війна, коли Росія почала агресивно відбирати у нас землю, коли почали масово гинути на фронті наші герої, багато хто став переосмислювати своє життя.

У нас почали змінюватися цінності, загострюватися відчуття, зросла відповідальність.

В 2014 році я зрозуміла, що нашій державі насамперед потрібно дбати про виховання дітей. Про їхній добробут, здоров’я, освіту, дозвілля. Дбати, щоб діти, особливо ті, які відчули подих війни, почувалися потрібними.

Так, політикам перед виборами легко роздати по 200 грн., гречку, цукор… Але протягом 18 років виховувати еліту нації – це не під силу багатьом. Але ж саме турбота про дітей і молодь, закладення морального фундаменту, плекання здорової нації – це має стати пріоритетом нашої діяльності.

Ще в 2005 році уряд Юлії Тимошенко підняв допомогу при народженні дитини. І саме тоді період, коли закривали дитячі садки та на їхньому місці відкривали в них офісні приміщення, закінчився. Народжуваність в наші державі почала зростати.

І знову згадуються страшні часи 2014-го: найбільш вразливими були діти. Рятуючи дітей від війни, ми відправляли їх на відпочинок на Західну Україну, і звідти вони поверталися зовсім іншими. Діти вже усвідомлювали, що Україна різна, строката, цікава, але вона – єдина. Діти відчули, що і на Сході, і на Заході держави їх люблять і раді бачити.Ми намагаємось відкривати дітям нові горизонти, робити їхнє життя щасливішим. Влітку організовували екскурсію для школярів з Луганщини до столиці. Діти побували у Верховній Раді, поспілкувалися з народними депутатами, оглянули історичний Київ. І були щасливі.І ще про маленькі добрі справи. На відкриття Центру захисту громадян у Сєвєродонецьку наша команда «Батьківщини» подарувала намет-роздягальню для місцевого дитячого танцювального колективу. Днями ми ще організували свято дітям Великої Черніговки та Петрівки Станично-Луганського району. Всі у захваті, бо бачили радісні обличчя і батьків, і дітей.

І в такі моменти ще краще усвідомлюєш, у яке русло треба скеровувати свою діяльність.

5 комментариев