Опозиційна «иліта» готується до виборів
Ні для кого не є таємницею, що переважна більшість теперішніх депутатів «Опоблоку» є вихідцями зі сумнозвісної «Партії регіонів» та, свого часу, як і будь-які поважаючі себе «регіонали», були замішані у фінансових махінаціях та корупційних схемах.

Та ось, за вікном 2018 рік!.. З часу «Революції Гідності» вже минуло майже 5 років і вся нечисть почала вилазити зі своїх схованок, куди поспіхом тікала від народного гніву. Та солодкий запах влади вабить і притягує!!! СКОРО ВИБОРИ!!! Що ще потрібно «періодично чесному» народному обранцеві для пробудження з летаргічного сну?

На початку вересня під стінами Верховної Ради України «небайдужі» громадяни провели акцію на підтримку виборчої реформи. У складі купки опозиціонерів туди виїхав і місцевий «чеснок» Сергій Кошель, який нібито представляв Луганську область. Та хто ж може так сильно прагнути висловити своє невдоволення гнітючим режимом Порошенка? Кому ж може не подобатись закон України про вибори, що працює без збоїв уже багато років? Звичайно ж опозиціонерам!

Замість того щоб конкретними діями доводити свою корисність для народу, ця недобита у 2014 році «иліта» намагається зайвий раз «попіаритися». Та воно й не дивно, бо нічого окрім хабарництва та привласнення бюджетних коштів «иліта» не вміє.

Нет комментариев