«П’ята колона» Кремля намагається підняти голову
На Луганщині «п’ята колона» Кремля знов намагається підняти голову. Мета активізації прихильників «руськава міра» не дивує своєю новизною. Все, чого прагнуть посіпаки Кремля – дестабілізація ситуації в регіоні. І це в умовах безпосередньої близькості до лінії ведення бойових дій.

27 серпня цього року за ініціативою містечкової псевдоактивістки Ірини Новікової, біля меморіалу «Літак» в Лисичанську зібралися двохсотгривневі «небайдужі», які втомилися дихати продуктами горіння заводу «Луганськпереробка», що спеціалізується на переробці гумових виробів. Тільки от переважна більшість з аж 20 «небайдужих» не є жителями Лисичанська та апріорі не можуть страждати від наслідків виробництва.

Наздогін до згаданого, 31 серпня ще один горе-активіст Андрій Дац організував мешканців лисичанського мікрорайону ГТВ для участі в засіданні сесії Лисичанської міської ради. Цей громадський «дєятель» виступив перед депутатами з «геніальною» вимогою розглянути питання щодо правомірності функціонування заводу «Луганськпереробка» у зв’язку з вигаданими причинами, відомими лише йому. Тільки вдумайтеся, двоє проплачених недобитків, котрих не шкода навіть тіньовим організаторам, котрі їх же і проплатили, намагаються прикрити виробництво, що дає роботу значній частині лисичан.

От такі от вони, безмозкі рупори, котрі за 30 срібняків готові не те, що матір рідну продати, а навіть себе! І саме таких «корисних ідіотів» зараз потребують сірі організатори провокативних мітингів, які готують картинку для рашатеве, щоб потім з новою силою закричати «путінввідівайська».

Нет комментариев