В НАТО назвали "вибори" в ОРЛО частиною гібридної війни зі сторони РФ
Проведення псевдовиборів російськими маріонетками на окупованих території Луганської області є елементом гібридної війни Кремля проти України. Про це заявила президент Парламентської Асамблеї НАТО та екс-міністр оборони Литви Раса Юкневічене.

«Це не вибори, це фейкові „вибори“. Жодна країна НАТО, жодна країна Європейського Союзу не визнає ці „вибори“. Не буде ніяких наслідків, вони порушують міжнародне право. Що б вони не говорили, це не вибори, а частина гібридної війни», — констатувала литовський політик.

За її словами, Росія активно використовує пропаганду проти української державності, як і КДБ за часів Радянського Союзу. «Всі ці методи зараз працюють, тільки вже з урахуванням особливостей сучасного світу, з використанням інтернету, соцмереж», — пояснила вона.

Юкневічене зазначила, що Кремль намагається переконати світову спільноту, що російський військ в Донбасі нібито немає, а війна є внутрішньоукраїнських конфліктом. «Це не український конфлікт, це агресія Росії проти України. Там офіцери Російської Федерації керують цими так званими сепаратистами», — заявляє політик.

«Не було б ніякого сепаратизму, якби не вторгнення Росії в цю країну», — резюмувала глава Парламентської Асамблеї НАТО.

Нет комментариев