Вибори на Донбасі були потрібні Путіну лише длля зниження статус Європи




Екс-глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський розповів, чому Путін так поспішав з «виборами» на Донбасі. На його думку, це було зроблено для того, щоб знизити статус Європи і щоб показати, що Путін буде розмовляти виключно з Трампом.

«Чому Росія так поспішала з виборами в Донецькій і Луганській областях? Перше, щоб знизити статус Європи і щоб показати, що Нормандський формат, який включає Меркель і Макрона, нічого не дає. Росія хотіла показати, що Путін буде розмовляти виключно з Трампом. Можливо, ще з китайцями, але з інших питань», — сказав він.

Ще однією причиною, на думку Жебрівського, є спроба змусити українську владу сісти за стіл переговорів з маріонетками Путіна в Донецьку і Луганську. Але оскільки Росія порушила всі міжнародні норми, Україні потрібно представити зовсім інший план по Донбасу. «Зрозуміло, що потрібен компроміс. А компроміс — це миротворці на кордоні з Росією, миротворці на лінії розмежування і тимчасова перехідна адміністрація до виборів за українським законодавством», — переконаний Жебрівський.

Нет комментариев