Волонтерка збирає розвіддані для Москви
Така неоднозначна новина потрапила до моїх рук від хлопців з «передка» і я вирішив трохи розібратися наскільки ж вона правдива.

Перш за все, хлопців насторожило те, що москвичка Анна Городецька під прапором Stichting Justice Initiative (вона ж SJI) вільно пересувається лінією розмежування. «Певно вона працює на ворога!?» — повідомили мені телефоном. Ймовірно, ця думка є упередженою, але перевірити все потрібно!

Чим же Анна займається на лінії бойових дій? Вона збирає інформацію про постраждалих в районі конфлікту на Донбасі для подальшого її узагальнення та передачі до Європейського суду з права людини. Справа благородна – допомога постраждалим від агресивної війни Росії проти України. Та, як кажуть, благими намірами устелена дорога до пекла.

Загалом, за весь час своїх поїздок, а це з далекого 2015 року, Анна не скерувала до ЄСПЛ жодного (!) узагальнення. Виникає питання: а для чого ж тоді ці матеріали потрібні? І тут все стає на свої місця. До Страсбургу Анна не потрапляла, проте майже після кожної поїздки в район проведення АТО/ООС навідувалася на московську Луб’янку. «Совпадєніє – нє думаю!».

От саме через таких, майже булгаковських, Аннушек наша країна знаходиться в стані агресивної неоголошеної війни зі східним ворогом.

Нет комментариев