Кремлю плювати на "ЛНР"! Не може бути..?
Починаючи з 2014 року у ставленика Кремля Суркова була грандіозна ідея створення проекту під назвою «Новоросія». Головною ідеєю цього проекту було об'єднання кількох областей України в «федеративне державне утворення Новоросія» і приєднати його до Російської Федерації у вигляді її федерального округу.

У підсумку цей проект з шумом провалився, так як більшість громадян інших областей виявили бажання залишитися в складі України. Залишилися лише частина Донецької та Луганської областей, які зараз називаються «ДНР» і «ЛНР».

Тільки вже зараз в 2018 році, багато жителів почали з жахом усвідомлювати, що вони нікому не потрібні. І в Україну не повертають, і до Росії не приєднують. Навіть власному «керівництву», яке зараз прийшло до влади, вони не потрібні, так як воно думає тільки про власне збагачення у своїх інтересах.

Днями, 5 грудня на прес-конференції «Українці в Росії: оголошений курс на лібералізацію перебування громадян України в нашій країні і отримання ними російського громадянства» в Москві депутат Державної Думи РФ Андрій Козенко заявив, що навіть «влади Севастополя і Московської області налаштовані проти громадян ЛНР І ДНР». Ці два суб'єкта Російської Федерації негативно оцінили законодавчу ініціативу про скасування правила 90/180 для громадян псевдореспублік.

Як зазначив Андрій Козенко, «громадяни ДНР і ЛНР» на території Росії стикаються з серйозними бюрократичними перепонами. Зокрема, в їх відношенні діє правило 90/180, що дозволяє перебування на території РФ без оформлення статусу не більше 90 днів з 180.

Виходячи з усього вищесказаного, можемо зробити висновки, що в Росії не дуже-то і бажають бачити жителів Республік. Так як в Росії повно своїх жителів, які потребують роботи, забезпечення та допомоги держави. Навіщо їм ще одні «нахлібники» з «ЛДНР»?

Для влади РФ, люди з «ЛДНР» як «валіза без ручки» — важко нести, але і викинути шкода. Адже псевдореспубліки завжди можна використовувати в якості розмінної монети. Наприклад, для шантажу України, якщо та відмовиться від претензій на Крим, то вони залишать в спокої територію Донбасу і відмовляться від «республік». Або, в разі інциденту в Керченській протоці і загрози нових санкцій для РФ, вони на зло всім вирішили нібито зробити добре жителям «ЛДНР» спростивши їм перебування на території Росії.

Для жителів Криму вони до всього іншого є ще й конкурентами. Адже якщо влада Кремля, приєднавши до себе Крим, спочатку показали, як вони турбуються і допомагають жителям півострова, обіцяючи «райське життя», а в наслідку життя в Криму перестало відрізнятися від життя в будь-якому іншому регіоні Росії. Люди в Криму зіткнулися з тими ж проблемами безгрошів'я, безробіття і занедбаності, що і в РФ.

Замість того щоб отримувати більше фінансування і дотацій з Кремля, ці кошти йдуть на «ДНР» і «ЛНР» в кишені їх влади і на війну. Не було б «республік», ці кошти могли б надходити на утримання Криму. Тому, підсумувавши всі ці факти, можна припустити, що влада РФ тільки всім обіцяє і намагається управляти безліччю людей, а на виході виходить тільки те, що як в Криму, так і в «республіках» страждають невинні люди, що повірили в «порятунок російськомовних громадян».

Нет комментариев