Нездорова активність колишнього депутата


У Сєвєродонецьку є такий діяч на ім’я Сергій Зарецький. Раніше він був депутатом міськради, проте не виправдав сподівань та був звільнений з посади. І ось нещодавно у нього почала проявлятися нездорова активність. Яскравим прикладом цього стала акція, яку провів Сергій 17 вересня біля будівлі Сєвєродонецької міської ради, задля якої він ввів в оману батьків Сєвєродонецьких школярів щоб використати їх як масовку на своїй виставі. Поставлена ця вистава була красиво: висвітлення проблеми із забезпеченням засобами навчання та обладнанням навчального та загального призначення навчальних приміщень перших класів Сєвєродонецьких загальноосвітніх шкіл. Зарецький горлав на сходах міскради, що бідні діти змушені сидіти у класах що розвалюються, за партами що розсипаються, поки можновладці сидять у своїх кабінетах та нічого їх не цікавить.

І ось тут сталась прикра для Зарецького несподіванка. На сцену виходить начальник відділу освіти Сєвєродонецької міської ради Лілія Талдонова та розбиває всі плани Сергія. Виявляється, що всі роботи по закупівлі майна та обладнання для учбових класів ведуться відповідно графіку, про що вона може відзвітувати будь-кому та будь-коли.

Бачили б ви у цей момент нашого горе-депутата. Йому нічого не залишилось, окрім піджати хвоста та покинути місце влаштованої ним вистави.

Нет комментариев