Оце наглість! "Еліта ЛНР" краде і не ховається!
Після вбивства т.зв. «начальника управління НМ ЛНР» Олега Анащенко в лютому 2017 року, на його посаду був призначений полковник Михайло Філіпоненко, позивний «Хоттабич».

До створення «ЛНР» головний герой статті був директором фірми «Еліт-Буд» та оптовим торговцем бакалією. Депутат Ленінської райради від «Партії Регіонів», екс-голова міської організації партії, екс-кандидат в мери Луганська і родич колишнього неформального господаря Луганщини, вугільного магната Олександра Єфремова — ось лиш коротке досьє дяді Міші.

На даний момент це пристосуванець, який неодноразово був замішаний в кримінальних схемах. Пригадуємо 2016 рік, коли «Луганською прокуратурою» були спіймані машини з металобрухтом. Як показало подальше розслідування, металобрухтом виявилося ЦЗФ «Стахановська» в Ірміно, яка за наказом полковника була «відмародерина» і порізана. Філіпоненко зробив колосальні зусилля, щоб згладити гострі кути і перевести стрілки на козачків. Лише заступництво його керівництва допомогло дяді Міші вижити. Зараз полковник велика птаха, і займається «конкретними» справами, без пафосу і пилу, дерибаном коштів російських благодійних фондів, плюс кришуванням бізнесу. Приклад Луганський пивоварний завод.

Не забуває «Хоттабич» і своїх ворогів, ось уже другий рік поспіль на 9 травня бере участь в ході у складі «безсмертного полку» і несе він фото козачого полковника, героя «Новоросії» Павла Дрьомова, людини, який своєю смертю допомігла дяді Міші збагатиться.

Нет комментариев