Постапокаліпсис в Чорнухіно, або як насправді живеться в "ЛНР" (ФОТО)
Контрольовані Росією бойовики відбили у українських військових селище Чорнухине ще в лютому 2015 року та з тих пір про нього майже нічого не було відомо. Однак днями там побував російський блогер Борис Рожин та показав, як зараз виглядає «звільнене від українців» селище.

Чорнухине, контрольоване терористами ЛНР, за 4 роки майже не змінилося. Адміністративні будинки і вся інфраструктура в селищі виглядають так, ніби бойові дії закінчилися там тільки вчора.

Наприклад, залізнична станція, уціліла від обстрілів, виглядає дуже занедбаною. Окупанти не спромоглися навіть пофарбувати стіни і вставити скла у вікна. Усередині все застаріло, підлога встелена уламками і сміттям, серед якого можна виявити снаряди і поржавіли гільзи.«Околиці станції досі повністю не розміновані — можна знайти різні міни, снаряди, осколки 122-мм і 152-мм снарядів, купи стріляних гільз і навіть армійську консерви з формою, хоча все більш-менш цінне звідти ще в 2015-2016 році винесли », — розповідає Рожин.Фотографії, оприлюднені блогером, є доказом того, як бойовики відносяться до населення. Вони не спромоглися прибрати снаряди, які є небезпечними, і спробувати привести в порядок важливу інфраструктуру.

На станції стоять порожні поржавілі вагони, а на рейках лежать повалені стовпи і перебиті дроти. Розчистили лише кілька шляхів для поїздів, які доставляють продукти.

Блогер Денис Казанський порівняв фотографії з «визволеної» 20 років тому Абхазії з Чорнухиним і дійсно ситуація ідентична: занедбані будівлі, поржавілі вагони поїздів, а навколо лише зарості бур'янів. При цьому Казанський зазначив, що Рожину ні для чого обманювати читачів, оскільки він укрінофоб та сталініст, що всіляко підтримує ОРЛО.
Нет комментариев