Кого підтримують військові


Після з’їзду партії «Батьківщина», на якому відбулося висунення Юлії Тимошенко на пост Президента України, Банкова почала розповсюджувати меседж про те, що кіборги (які підтримали лідерку «Батьківщини», були начебто були не справжні та «куплені».

Візит Юлії Тимошенко в Чернігівську область поставив остаточну крапку у цьому питанні.

Військові, які разом з лідером нашої партії вшановували пам’ять Героїв Крут на місці бою, зазначили, що вони підтримують Юлію Тимошенко і бачать її справжнім національним лідером.

«Ми особисто ухвалили рішення підтримати нашого президента, а також Верховного головнокомандувача ЗСУ – Юлію Тимошенко», – сказав кіборг, голова Всеукраїнської спілки побратимів України Михайло Миньо.«Я підтримую Юлію Тимошенко з 2002 року. Якщо треба віддати життя, я знаю, що ми готові… Справжні військові підтримують Юлію Тимошенко. Я можу сказати це за свою бригаду, яка зараз стоїть під Авдіївкою», – підтримав побратима і Сергій Смаглій, військовий, який пішов на фронт добровольцем у 60 років, заступник командира реактивного дивізіону 93-ої бригади.

Підтримує Юлію Тимошенко і Сергій Дейнеко, начальник відомого Луганського прикордонного загону, бійці якого початку червня 2014 року під гімн України захищали свою землі у війні російським найманцями. Сьогодні полковник Дейнеко допомагає розробляти нову військову стратегію у складі Воєнного кабінету Юлії Тимошенко.Ми схиляємо голови перед мужністю кіборгів, які захищали Донецький аеропорт. А я хочу наголосити, що у війні проти російського агресора неоціненним є вклад кожного захисника нашої землі і цінною є кожна крапля пролитої крові.

Маю право про це говорити, адже з нашими захисниками у 2014 році була на передовій, на власні очі бачила, якою ціною давався кожен міліметр української території, як лилася кров і як відвойовувалися населені пункти.

Вважаю, що ми не маємо права не пам’ятати і в жодному разі применшувати ролі й добровольчих загонів, і захисників Луганського прикордонного загону та Луганського аеропорту, тих військових, які звільняли наші українські міста та села, Зокрема Рубіжне, Сєвєродонецьк, Лисичанськ.

Не можна не згадати і хлопців, які служили в Національній гвардії і також у 2014 були на передовій брали участь у спецопераціях.На моє переконання, в умовах війни президент та його команда мали б об’єднувати країну, з повагою ставитися до кожного захисника України, а не дозволяти розділяти захисників за ступенем проявленого героїзму та сіяти ворожнечу.

Не можна заради влади маніпулювати святим і чесним іменем наших військових та приватизувати тему армії.

Нет комментариев