Оптимізація кількості генеральських посад у вищих органах військового управління ЗСУ


Багато політиків, особливо перед виборами, затівають безглузді дискусії на заїжджені теми. Одна з таких – чисельність генералів в українській армії. До речі, з цього починалися всі «реформи» Збройних Сил.

Насправді проблема полягає не в чисельності, а, скоріше, у хронічному застої в вищих ешелонах військового керівництва і в тому, що в багатьох випадках функції, які виконують генерали, під силу офіцерам в набагато скромніших чинах.

Водночас, згідно зі штатом, в Збройних Силах України найбільші з наявних тактичних з'єднань, а по суті, найбільші боєздатні структури – бригади очолюють полковники.

Це призводить до абсурдної ситуації, коли бойовий офіцер для того, щоб стати генералом, обов'язково повинен перейти на паркет, тобто діюча армія – це не для генералів.

Рішенням могло б стати введення звання бригадного генерала, як це передбачалося у 2015 році. Але, мабуть, тоді вирішили заощадити. Явно не на тому.

В рамках нової кадрової стратегії Збройних Сил України, що розробляється Воєнним кабінетом Юлії Тимошенко, передбачається вирішити цю, нехай і невелику, але принципово важливу задачу шляхом зміни штатно-посадової категорії командира бригади або на «бригадний генерал», з введенням відповідного військового звання, або на «генерал-майор». У будь-якому випадку такі зміни повинні супроводжуватися обґрунтованою оптимізацією кількості генеральських посад у вищих органах військового управління.

Завдання Воєнного кабінету Юлії Тимошенко полягає в підготовці законодавчого забезпечення реалізації Нової стратегії миру та безпеки, оприлюдненої на однойменному Національному форумі 30 жовтня 2018 року, і розробці плану конкретних дій щодо її реалізації.

У роботі експертних груп Воєнного кабінету можуть взяти участь як діючі військовослужбовці, так і ті, що перебувають в запасі або відставці, а також фахівці оборонно-промислового комплексу.

Ознайомитися з Новою стратегією миру та безпеки, а також включитися в роботу Воєнного кабінету можна на спеціальній сторінці у Фейсбуці (https://bit.ly/2LnBRAM) або на сайті.

Нет комментариев