Журналістське «сафарі» по-луганськиВкотре, на міських вулицях окупованого Луганська з’явилися заморські гості. Наразі ними виявилися четверо журналістів російського бюро телеканалу «ВВС» – Фішер Джома Саймон, Бредшоу Скот, Холланд Стюарт та Верном Уільям Майкл. Для впевненості замовника у зйомці «правильних» матеріалів, цього разу британських кореспондентів супроводжував папараці з російського телеканалу «НТВ» Євгеній Голованов.

«Лідери» недореспубліки наввипередки розповідали британським журналістам як «злочинна влада» Києва руйнує всі їхні спроби до досягнення процвітаючого майбутнього. Надалі, кореспондентам дали змогу поспілкуватися з підставними постраждалими від бойових дій, котрі розповідали на камеру потрібні російським пропагандистам «правдиві» історії-страшилки. А потім була лінія бойового зіткнення з її окопами та постановочними обстрілами передових позицій проросійських бойовиків.

Як завжди в об’єктиви телекамер «випадково» потрапили «прильоти» снарядів і, як наслідок, зруйновані будинки та скалічені люди. В результаті такого собі журналістського «сафарі» по-луганськи, кореспонденти отримали казкові гонорари, а ми – чергову порцію однобоких репортажів та сюжетів з фашистськими карателями, що жорстоко вбивають населення Донбасу. Та найбільш страшним у всій цій ситуації є те, що на світові телеекрани потрапив контент, котрому сліпо вірять глядачі.

Нет комментариев