Нема віри, є лише красномовне збагачення на армії


Після чергового гучного скандалу, пов’язаного з президентом Порошенком та його оточенням, голосувати за такого кандидата на найвищий пост в державі просто гріх.

Страшні трагічні події 2014 року, Зеленопілля, Іловайськ та інші криваві дати вже у новітній історії – це результат корупційної політики Петра Порошенка.

Потрібно, щоб кожний військовослужбовець, який ризикує своїм життям на фронті, кожен захисник, який втратив здоров’я у війні за рідну землю, кожен громадянин України знав правду про гроші, зароблені на крові.

Прикриваючись фейковим патріотизмом та гаслом «Мова! Армія! Віра!», Порошенко знищує Україну.

Обмовка «по Фрейду» президента – «український агресор» – яскраво говорить, що саме в його мізках. А збільшення статків Петра Олексійовича в 84 рази під час війни, торгуючи з країною окупантом, це що? Це його ставлення до свого народу.

Для збереження влади чинний президент цинічно намагається скупити голоси збіднілих українців, сфальшувати вибори та продовжити термін свого царювання. Жадібності нема меж…

Процедуру імпічменту президента потрібно було починати ще після першого офшорного скандалу, який підірвав імідж української влади на світовому рівні. Але і зараз не пізно.

Сподіваюсь, якщо у нашого парламенту не знайдеться сміливості розпочати процедуру дострокового припинення повноважень президента, імпічмент Порошенку винесе український народ 31 березня.

Нет комментариев