В "королівського" флоту РФ не все так гладко, як говорять з телика!
Розрахунки протиповітряної оборони фрегата «Адмірал Макаров» Чорноморського флоту Росії провели тренування по відбиванню повітряного нападу в порту Севастополя. Про це повідомляє начальник відділу інформаційного забезпечення російського Чорноморського флоту Олексій Рульов.

«За легендою навчання, авіація умовного противника при підльоті до пункту постійної дислокації кораблів в порту Севастополь провела запуск крилатих ракет. В ході тренування розрахунки бойових інформаційних постів (БІП) виявили і класифікували імітовані цілі, а розрахунки ППО при підході умовних повітряних цілей на дистанцію ураження електронними пусками успішно їх знищили», — цитує Рулева російське інформагентство «РИА Новости Крим».

Та чи так все гладко в «королевской рати»? Військові Чорноморського флоту РФ говорять про зовсім інші результати навчань. А саме про цілковито провальну операцію з нейтралізації крилатих ракет умовного противника. Так, за повідомленням одного з учасників навчань, російським військовим вдалося відбити лише три з десяти «ворожих снарядів». Такий результат, у разі реальної атаки основної бази росіян в чорноморській акваторії, привів би до її майже повного знищення.

Характеристики «Адмірала Макарова»:

Корабель «Адмірал Макаров» був переданий на озброєння Чорноморського флоту в грудні 2017 року. Він озброєний крилатими ракетами «Калібр-НК», ракетним комплексом самооборони «Штиль-1», артустановкою А-190, зенітною артилерією, реактивною бомбовою установкою і торпедами. Крім того, фрегат може нести палубний вертоліт Ка-27 або Ка-31.

Нет комментариев