"Батьківщина" завжди була послідовною


Сьогодні вже опрацьовано 100% протоколів в електронному вигляді. Результат – українці проголосували за зміни.

Пристрасті президентської кампанії потроху вщухають. Натомість, не зважаючи на Великодній тиждень, починається активна підготовка до парламентських виборів.

Гучні заяви, імітація бурхливої роботи Генпрокуратури, НАБУ, структур, які довший час займалися політикою та піаром, а не своєю роботою.

Парламентарі в четвер планують розглянути Закон про мову, який Петро Порошенко використовував у своїй передвиборчій агітації. Взагалі то, дуже важливі для країни закони не варто ставити в гарячий передвиборчій період. Бо є великий вибір не усвідомленого голосування, а маніпуляцій і піару.

Але такі важливі закони, як про імпічмент президенту, про ТСК, зняття недоторканності з депутатів, суддів та президента розглядати треба негайно, так як цього потребує наше зневірене суспільство.

Нагадаю, що у цих питаннях «Батьківщина» завжди була послідовною: підтримувала всі законопроекти щодо зняття недоторканності, наш лідер Юлія Тимошенко разом з іншими депутатами ще 2014 року подала два законопроекти – про Порядок імпічменту президенту України (№1097) та про ТСК і тимчасові спеціальні комісії (№1098).

Нет комментариев