Головний засіб "перемоги" Зеленського - фейки
Насправді фейкомат запущений ще у 2013-2014 в РФ активно використовується і в Україні. Головним майданчиком реалізації цих технологій стали президентські та цілком можливо стануть парламентські вибори.

Головний юзер цих фейків — команда Зеленського та… російська пропагандистська машина. І що б тут не розповідали прихильники новообраного, але саме він зіграв у цю гру разом з ФСБшною пропагандистською машиною.

Коли спілкуєшся зі звичайними, пересічними виборцями, які майже ніколи не цікавляться політикою, починаєш дізнаватися дивовижні речі:
«Порошенко п‘є, тому голосувати за нього не будео».
«Вальцман»
«В армії лише розкрадання, криві дула, солдати сидять в бруді, їм нема чого їсти».

Насправді люди які це говорять ніколи не були там, і не бачили того про що вони говорять. На жаль, суцільна зомбація телебачення, зокрема телеканалами підконтрольними Кремлю, а також олігархам, які підтримали Зеленського, зробила з людей безмовних споживачів телевізійних помиїв, які планомірно вкладалися останніми роками.

Тепер аналогічна технологія розганяється щодо інавгурації, дострокових виборів до Верховної Ради.
Абсолютно не заглиблюючись в юридичні та процесуальні речі, людям як зазомбованим вкладаються міфи, які реально не мають місця в реальності.
Наприклад про те що Зеленського не допускають «до трону», хоча насправді є процедура за якою як ЦВК, так і ВР повинні діяти.

Кампанія Зеленського це один великий фейк, де розповідали про чоловіка з серіалу, який «прийде та вирішить всі проблеми людей».
Теперішня кампанія Зеленського полягатиме у тому, що «йому не дають нічого робити».
Насправді ніхто не запитав себе: чи має Президент такі повноваження? Наприклад знижувати тарифи? Чи саджати до тюрем корупціонерів?

Тобто, брехня та фейки — це і є «фішечки» цієї команди.
Ми поступово переходимо до парламентської кампанії де на нас чекає чергова порція бруду та брехня, адже саме брехня стала основою перемог кандидатів.

Нет комментариев