Населення РФ негативно коментує указ про видачу паспортів в ОРДЛО (ВІДЕО)
Жителі столиці країни-агресора оцінили указ Путіна про видачу російських паспортів українським громадянам в ОРДЛО як такий, який є недоречним і не несе ніякої користі для Росії.

На одному з YouTube каналів міститься відео з опитуванням москвичів щодо їхнього ставлення до ініціативи глави Кремля, про що активно пишуть українські ЗМІ.Учасники в опитування, більшою мірою, сприймають таку ініціативу Путіна надзвичайно скептично. Вони стверджують, що жителі території ОРДЛО фактично є українцями, і їх ніхто не позбавляв цього громадянства.

У свою чергу одна з москвичок, яка брала участь в опитуванні, заявила, що таке рішення Путіна – це просто якесь непорозуміння. Також росіяни чудово розуміють і те, що паспорти РФ для жителів «ЛДНР» – це приплив в ту ж Москву і в інші міста трудових мігрантів, які, ставши хоч і не повноправними, але хоч якимись росіянами, будуть мати право на постійне працевлаштування з зарплатами РФ, а також вони просто обвалять ринок нерухомості.

Попри це жителі Росії в своїх акаунтах у соціальних мережах пишуть, що вони дуже стурбовані негативними наслідками, які стовідсотково будуть супроводжувати появу «нових громадян».

Нет комментариев