Леді – вимираючий вид
Про те, що джентельмени — вимираючий вид, ми всі чудово знаємо. Про це говорять більшість представниць жіночого населення суспільства. Особливо страждають ті, хто втрапив у категорію 20-25, бо за стандартами моєї бабусі (та й взагалі української традиції), — це саме той вік, коли слід максимально напрягтися у пошуках Його. І чомусь найчастіше саме у цей період більшість дівчат усвідомлює, що кожен нормальний мужчина виявляється двюрідним братом. А більш-менш нормальний — троюрідним. А далі все: порожнеча. І хотілося б розслабитися і відпустити це все, але тітоньки, бабусі та й оцей незрозуміло звідки внутрішній голос все дивиться і відраховує, як минають зрадливі хвилини життя. Але не про це сьогодні. Бо якось так і складається, що в основному говорять про мужчин, джентельменів. А про дівчат, про леді ніхто і не згадує. Тут напрошується питання: невже всі дівчата супер-пупер прекрасні леді і тільки норм мужчини перевелися? Можливо, це якраз леді — новий вимираючий вид.

А тепер подивимось на вечір однієї прекрасної дами. Відразу скажу, що це збірний образ. Не реальна особа, а сукупність топових рис «прекрасних леді». Будь-які збіги з реальними людьми є абсолютно випадкові, та не відповідають дійсності.

Значить, приходить якось одна дамочка додому. Макіяж, манікюр, пухнасті вії — лялечка просто. Заходить у квартиру, знімає черевики, а там їй привіт махає великий палець через дірку на панчохах. От халепа, руки ніяк не дійдуть позашивати дірки, бо цей процес малювання обличчя стільки часу займає, що капець. Добре, що сьогодні ні до кого в гості не довелося заходити. Потім прекрасна леді гукає: «мам, є що їсти? Ага, биточки і макарони. Супер, але так лінь мити після себе посуд. Ну ок, поїм з кастрюлі, нічого страшного. Так, тепер фоточку треба в інсту запостити, щоб підпісників тримати в тонусі. Фоточка у дзеркалі — саме те. Ага, халепа, нога якась товста. Отак витягуємо, повертаємось трішки боком, втягуємо живіт, втягуємо щічки — супер, готово». Ні, ти не переживай, що дзеркало твоє вже три місяці не витиралося. Ніхто не помітить. Всі ж будуть дивитися на твою ідеальну фігурку. «Так-с, тепер треба зайнятися чимось корисним. Ага, подивлюся парочку мемчиків. Ой, шо це? В смислі, Галькі прідложеніє зробили? О ноу! О ноу! Як? Коли? Життя жорстоке! І чим вона краща за мене? Подивіться на її фотки. Така простушка. Шо робиться у світі? Нормальних дівчат не бачать мужики. І взагалі, не лишилось адекватних чоловіків. Перевелися всі джентельмени. Так, терміново перевірить, як там справи у моїх падруг. Ага, норм, всі сидять, як і я. Ну хоч щось. Не одна я така. О, точно, згадала. Там у мами букет був. Швиденько взяти і зробити фото. Хай всі дивляться і думають, що в мене є Він. Ну все, тепер можна зі спокійною душею йти доїсти биточки і задивиться свою безталанність серіалом».

Нет комментариев