Що робити, щоб вийти заміж?
Ну ти зрозуміла, чисто дівчачий пост.

Мабуть, доведеться зробити паузу з цією тематикою, бо ще подумаєш, що у мене не вистачає фантазії на інші теми. Це просто Марта публікує свої архівні записи. Все свіженьке в процесі написання, і там багато жизи (саме в такому значенні). Тому stay tuned.

Однак цей пост мені подобається, тому він тут.

Відразу хочу наголосити, що у цьому блозі я пишу СВОЇ думки. Я не хочу казати, що в житті 100% тільки так і ніяк інше. Це все мої спостереження, те, що я взнала від інших, прочитала у книжках, пережила на собі і т.д. Отже, поїхали.

Я впевнена, що кожна дівчина хоча б раз думала про заміжжя. Я зараз про нас з вами, які читають цей пост, бо якби вас ця тема не цікавила, ви б не читали зараз тут мої думки. Хтось задається питанням, який найкращий вік для такого серйозного кроку, хтось думає про те, що вже й час, а мужиків наче приморозило в якийсь момент. Хтось думає, що не готовий до заміжжя, а хтось уже й до дітей готовий (ха). Цих думок і переживань величезна купа. Я сама нещодавно все це проходила і можу сказати, що є речі, які слід робити, щоб вийти заміж, і, навпаки, які краще не робити.

Не хотіти вийти заміж (опа, такий облом відразу)! Не став це за самоціль. А що, якщо ти ніколи не вийдеш заміж? Що робити? Як жити? Розслабся, видихни. Звісно, ти вийдеш заміж, навіть не сумнівайся у цьому. Але (!) задай собі питання: які в моєму житті є цілі, мрії, окрім того, щоб стати дружиною? Задумайся про те, як ти житимеш, якщо твій майбутній чоловік буде розчехлятися ще років 10 перед тим, як буде готовий вступити в сімейне життя. Сидітимеш і чекатимеш? Чи житимеш і насолоджуватимешся життям? Буває, дивишся профіль дівчини або ж спостерігаєш, як вона поводиться у спілкуванні з іншими, і читаєш цей напис на чолі “хочу заміж”. Ну як так? 100%, що у тебе є така знайома. Не треба так, не зациклюйся на цьому моменті, не страждай, відпусти. Якось прочитала такий вислів: “квітка не ганяється за бджолою. Вона просто цвіте — і бджола сама прилітає”. Тут без коментарів, мабуть. Також, хочу додати, що часом такі дівчата (я про тих, що сильно заміж хочуть) відлякують хлопців своєю завзятістю. Хлопцям часто потрібен час, щоб дійти до стадії готовності одружитися. Цей процес у них більш затяжний. І не треба імена ‘вашим’ дітям придумувати тільки тому, що він подивився на тебе.

Молитися. Я почала молитися за свого майбутнього чоловіка десь в років 12. Приблизно тоді ж я почала проходити курс ‘Любовь, свидания и брак’ по пошті. Моє рішення молитися за свого чоловіка було результатом настанов батьків, служителів та порад з курсу. По сьогодні вдячна Богу за те, що так вчасно пройшла цей курс. Молитва — найбільше, що ти можеш зробити, щоб мати щастя в житті. І звісно, слухатися Бога. Буває, що ти молишся про щось і не готова прийняти відповідь від Бога, і продовжуєш гнути свою лінію. Не треба так. Якщо ти не хочеш в питанні заміжжя слухатися Бога і все одно зробиш по-своєму — роби… Але будь готовою САМА нести відповідальність за СВОЇ рішення і не шукай потім винного. Це дуже важливо — усвідомлювати свою відповідальність за прийняті нами рішення. Я така рада, що довірилася Богу у цій сфері свого життя. Було складно. Часом, жахливо складно, незрозуміло, нелогічно. Тим не менш, я жодного разу не пошкодувала, що все віддала в руки Бога. Ті благословіння, які я маю через свого чоловіка, не зрівняються ні з чим. І це не моя заслуга. Це Боже благословіння, яке сама в житті я б собі не організувала.

Розвиватися, вдосконалюватися. Так важливо не забувати про це. Ти, в першу чергу, особистість з величезним потенціалом. Не закопуй його. Стати дружиною, матір’ю — одні з аспектів життя, але не єдині аспекти. Коли ти розвиваєшся, гориш чимось, з тобою набагато цікавіше спілкуватися, дружити. А дружба важлива у сімейному житті.

Насолоджуватися життям. Нещодавно я була на лідерській конференції. Головний спікер, окрім всього іншого, говорив про те, що потрібно смакувати кожним сезоном життя. Він проілюстрував цю ідею банкою коли і трубочкою. Коли ти через трубочку допиваєш колу до останньої краплини, що аж виникає характерний звук. Смакувати кожним періодом життя, насолоджуватися ним, бо цей час — унікальний і він ніколи не повториться. Не треба пришвидшувати якісь події, моменти. Всьому свій час. І якщо щось не відбувається у твоєму житті, значить ще не час. Можливо, тобі потрібно змінитися в якихось сферах, підрости духовно, навчитися конкретним речам, виховати в собі певні якості, які потрібні, щоб перейти на іншу сходинку. Люди, що кайфують від життя, приваблюють. З ними цікаво, приємно, весело. Закохайся у своє життя.

Не нити. І, пліііз, давай без цих страдницьких постів у соцмережах. І не звинувачуй мужиків у всіх своїх бідах і невдачах. Це виглядає жалюгідно. Краще влаштуй дівич-вечір, збери подружок, поділися всім, що наболіло, і постраждайте всі разом. Має попустити. О, і не влаштовуй клуб “Нам не треба мужики”. Знаєш, буває до глибини душі дістане якийсь представник сильної статі і ти така: “Не треба мені чоловік. Сама справлюсь. Альо, Галя? Правда ж нам не треба ці мужики? Що користі від них? і взагалі, я сильна, незалежна і т.д.” Мені це нагадує фільм “Шалапути” (The Little Rascals, 1994). Тільки там хлопчачий клуб був, але суть одна. Крутяцький фільм, треба буде переглянути.

Взагалі-то, можна купу порад дати. Але часто працює простий закон, що якісь речі приходять в наше життя тоді, коли ти найменше цього чекаєш. І я зараз не тільки про заміжжя. Сама вчуся бути терплячою і не зациклюватися на якихось моментах. Часто це непросто, але ми, дівчата, — сильні. Тому, видихаємо, розслабляємося і живемо. Впевнена, що все у тебе і в мене буде просто космос.

Love, Marta

Нет комментариев