Let it go


У житті важливо навчитися відпускати. І чим раніше цю звичку освоїти, тим краще. Відпускати речі. Емоції. Людей. Спогади. Минуле…Ми так влаштовані, що ми не можемо не прив‘язуватися до чогось / когось. І в цьому нічого поганого немає. Навпаки, нам життєво необхідно мати тісний зв‘язок з тим, що живить, надихає нас. Однак, буває, що ми чіпляємось не за ті речі. Судомно схвативши щось, не можемо послабити контакт, бо думаємо, що по-іншому ніяк.

Відпустити щось — неймовірно складно. Але треба. Тримаючись за щось старе, непотрібне, ти не даєш новому ввійти у твоє життя. Старі речі не впускають нові. Депресивні думки не лишають місця позитивним. Нещасні стосунки не забирають мир і радість з серця. Фокус на складному минулому не дозволить побачити все хороше в теперішньому. Надмірна залежність від матеріальних речей зробить тебе абсолютно нікчемним, коли їх не стане. Саме тому нам потрібно вміти відпускати. Ті речі, які не збудовують нас, які не дають рухатися вперед, які з’їдають нас зсередини.

А тепер питання: як це зробити? Як відпустити щось, що тримає?

Зі свого досвіду можу дати декілька порад, які працюють для мене. [Відразу хочу нагадати, що я завжди пишу свої думки. Вони необов’язково будуть співпадати з чиїмись]

Насамперед, потрібно проаналізувати, що тебе тримає, що контролює твої думки. Які емоції при цьому ти відчуваєш? Якщо це неспокій, тривога, переживання, злість, образа, розчарування та інші негативні, руйнівні емоції, які ніяк не проходять, — тобі точно потрібно щось змінювати.

Знайшовши, що тебе тримає, запитай себе: чому я не можу відпустити ці речі? Відповідь на це питання відкриє корінь проблеми, який значно глибше, ніж ти можеш думати. Нас може тримати страх, образа, жаль, обурення, лінь, непрощення… Процес звільнення починається саме з цих моментів. Перебороти їх непросто, але реально. Головне — хотіти цього. Залежно від того, наскільки глибоким є корінь проблеми, настільки складним / простим буде процес звільнення. Свобода — річ незрівнянна. Коли ти всередині вільний від усього — це космічне відчуття. За таке варто боротися.

Шукай підтримки, допомоги. Не замикайся в собі, якщо розумієш, що проблема таки серйозна. Ділися своїми переживаннями з тими, кому довіряєш. Проси сили в Бога. Він стане твоєю опорою в будь-яку мить.

Відпускай все те, що тримає тебе і не дає йти вперед. Прощай, забувай, не оглядайся, мрій, відпускай.Love, Marta

Нет комментариев