Неефективність влади?


Міжнародне агентство S&P прогнозує зниження зростання української економіки – з 3 до 2,5%. Кажуть, що через коронавірус.
Все ж це доволі оптимістичний прогноз на мою думку.
Оскільки головне «захворювання» української економіки – не екзотичний вірус, а неефективність державної політики.
Особливо нашкодив попередній уряд «нових облич».
Добре, що його швидко прибрали, доки непрофесіоналізм не згубив нашу економіку остаточно.
Зараз є шанс зробити рішучі кроки для розвитку підприємництва в Україні. В першу чергу, раджу владі послухати представників найбільших УКРАЇНСЬКИХ компаній. Це ті підприємці, які найкраще знають «кухню», знають всі проблеми нашої економіки.
Взяти, наприклад, того ж Юрія Косюка.
Він створив МХП – підприємство, яке вже не один рік є флагманом української харчової промисловості. Косюк – в тренді основних якісних перетворень бізнесу, впроваджує нові екологічні технології, системи моніторингу якості. Він «тримає руку на пульсі». Коли мова заходить про те, що держава має робити для бізнесу, він наводить кейси успішних країн. На форумі в Давосі він сказав, що Україні слід взяти приклад з поляків: «В Польщі компенсують будь-якому інвесторові близько 25% CAPEX (капітальних витрат), який створює нові робочі місця в країні і піднімає економіку».
Тож українській владі треба взяти «на олівець» слушні думки успішних підприємців. В інакшому випадку мільйони наших співвітчизників їздитимуть на заробітки закордон, а наша економіка терпітиме збитки.

Нет комментариев