В Укрїні немає "партії війни"


На мій погляд, у нас сформувалася єдина загальна партія «ані миру — ані війни», на знаменах якої міститься девіз: «Росія скоро розвалиться, нам потрібно трохи почекати». Сюди ж можно добавити фразу про те, що «територія сучасної РФ штучно створена».

Представниками цієї «партії» є і Порошенко, і Зеленський, і, за невеликим виключенням, уся сучасна українська еліта.

До речі, думки про те, що «Росія розвалиться» мають підтримку у деяких "європейських" головах, і, особливо, в американських.

На мій погляд це дуже хибні думки. А люди, які їх продукують, насправді бояться відповідальності і не мають бажання вирішувати теперішні українські проблеми. Вони пробують перекласти їх на третіх осіб, або на нове покоління.

Тобто нинішня українська еліта не є право- і дієздатною. Доказом може слугувати те, що вона не може впоратися із проблемою пандемії COVID-19.

Не проводячи тесування та маніпулюючи цифрами влада продемонструвала країнам Європи, що їй не можно довіряти.

Недовіра як до нашої статистики захворюваності на коронавірус, так і до якості проведених тестів, призвела до того, що нас не хочуть бачити у себе країни, які після 15 червня відкриють свої кордони. Але я не про це. Про головне.

Росія не розпадеться. Так, у неї є багато своїх проблем, багато викликів, які вона пробує подолати. Росія хоче прийняти нову Конституцію, яка закріпить її суверенітет.

Зрештою, про це має журитися російська еліта. А нинішній українській еліті потрібно задуматись над іншими питаннями:

-що ми будемо робити, якщо США, які використовують Україну у власних національних інтересах, зміняться інтереси?

-як ми будемо діяти у випадку, коли у США станеться «амнезія» і вони забудуть про Україну?

Я розумію, що партія «ані миру — ані війни» розвалиться, еліта «розсосеться», а що тоді буде з УКРАЇНОЮ?

4 комментария