Що відомо про Владислава Бухарєва, який може очолити БЕБ?


12 травня в Україні створено чергового силового монстра — Бюро економічної безпеки. Саме на його співробітників покладено обов’язки боротьби з економічними злочинами, замінивши СБУ і податкову міліцію, які суттєво дискредитували себе своєю корупційною діяльністю.

В коридорах влади розгорнулася неабияка запекла боротьба серед вірогідних очільників нового відомства. Саме про це розповідає блогер Star Techs (https://enigma.club/users/star_techs) з посиланням на сайт громадської журналістики «Enigma». (https://enigma.club/articles/chto-izvestno-o-vladislave-bukhareve-kotoryy-mozhet-vozglavit-beb).
Пан Бухарєв служить радником міністра МВС Арсена Авакова. А перед цим він був з ганьбою вигнаний з посади першого заступника голови СБУ з формулюванням «втрата довіри Президента».
До СБУ був короткий, але «яскравий» період керівництва зовнішньою розвідкою і тривале депутатство. Взагалі, на керівних посадах генерал Бухарєв за свою кар'єру довго не затримувався. Що не завадило йому нажити чималі статки. При цьому в бізнесі пан Бухарєв помічений не був, віддаючи весь свій час служінню державі.
Доречі, статки генерала говорять самі за себе. Бізнес пану Бухарєву вдається куди краще, ніж керівництво державними установами. Генерал володіє елітною нерухомістю в США, Україні та навіть у окупованому Криму. Знаючі люди стверджують, що указ президента Росії Путіна про націоналізацію власності українських громадян в Криму Бухарєва не торкнеться — ніхто не забере квартиру в елітному ялтинському комплексі поруч з Лівадійським палацом у людини, нагородженого медаллю ФСБ, навіть якщо її присуджено ще до анексії.
Коню зрозуміло, що неправедно нажиті мільйони – результат роботи В.Бухарєва в керівництві податкової міліції і Главку «К» СБУ. Але про це ми поговоримо наступного разу. Повернемося до недовгого періоду роботи Бухарєва у зовнішній розвідці…
Досвідчені люди кажуть, що напередодні свого призначення головою розвідувального відомства генерал виїхав за кордон, де зустрівся зі своїми кураторами – представниками російської спецслужби, з якими розмова явно йшла не про погоду… Більш того, ставши головним розвідником, Бухарєв призначив командиром спецназу розвідки такого собі Біланова, агента ФСБ, що воював на боці росіян в Донецькому аеропорту. Свого часу Біланов мав відношення до охоронних структур кума путіна В. Медведчука й перебував під слідством СБУ.
Зрозуміло, що після того, як подібна інформація стала відома, Бухарєв моментально позбувся зручного керівного крісла в «лісі». І така ось «непроста» людина можливо дуже скоро відповідати за усю економічну безпеку країни.

Далі буде…

Нет комментариев