Нещодавно мав розмову з робітником шахти ПАТ «Лисичанськвугілля», простим донбаським шахтарем, який розповів один дуже цікавий момент.
Ні для кого не секрет, що протягом останніх місяців у вугільній промисловості є проблема з фінансуванням у всеукраїнських масштабах. Наслідком зазначеної проблеми є невиплата заробітної плати простим шахтарям, роботягам, які змушені працювати у важких умовах, не маючи можливості елементарно утримувати власні родини. На цьому фоні інші проблеми галузі та колективу мали б відійти на другий план, однак, дехто так не вважає…
Віра Ястребова, одна із співробітниць шахти, восени минулого року провела акцію на підтримку трудових прав жінок під гаслами «НІ гендерній нерівності при призначенні на керівні посади на підприємстві». І це проводиться під час таких скрутних часів та настільки нестабільного соціально-психологічного стану у колективі!!! В той час цей захід лише підлив масла у й так розпалене багаття шахтарського невдоволення.
Однак зараз, коли ситуація скинула оберти, можна проаналізувати діяльність Ястребової тієї осені, і я більш ніж впевнений, що та акція була проведена зовсім не з тією метою, якою вона подавалась на широкий розголос.
  • Дата создания
    23 января 2019
  • Топиков
    0
  • Ограничение на постинг
    0.000
Тут ничего нет