Салат Олів'є і не тільки: чому ресторани Іспанії вирішили змінити назви своїх страв


МАЙЖЕ ЖАРТ.
Відколи почався другий етап війни, знайомі іспанці не припиняли говорити, що у українців міцні яйця, що українці мають яйця саме там, де вони мають бути.

В Іспанії є багато назв предметів, які вказують на їхнє російське походження, на зв'язок з росією. Наприклад, є дороге печиво з молочного шоколаду з горішками, яке називається «moscovitas»(москвички), американські гірки тут називаються російськими, гумові чоботи називаються катюшках, матрьошки називаються матрьошками, а салат олів'є називається російським.

Після початку другого етапу війни деякі ресторани вирішили змінити назву салату олів'є на назву «український ».На цій об'яві ресторану Victoria у Малазі говориться про те, що у ресторані є салат " Український", що він такий самий як російський, ТІЛЬКИ МАЄ БІЛЬШЕ ЯЄЦЬ.

Відомий ресторатор Хоше Андрес (Jose Andres) теж об'явив, що в мережі його ресторанів російський салат перейменується на український або київський.

Цей жест солідарності з Україною почався з Сарагоси в ресторані в ресторані Хата Мартін (Casa Martin) і пізніше була підхоплена іншими ресторанами.

Здається дрібничка, але я б порівняла б її зі знесенням пам'ятників Пушкіну, перейменуванням вулиць, які носять назви, пов'язані з росією. Світ як і Україна, хоче відмежуватись від руского міра.

1 комментарий