Світ поважає тільки сильних


Те, чому Росія так повела себе по відношенню до України, те, як сьогодні поводяться Угорщина, Польща, інші країни по відношенню до нашої країни — це наслідок помилкової зовнішньої і внутрішньої політики нашої державної влади.

Не можна постійно ходити по світу, як жебраки, з простягнутою рукою, і просити: дайте грошей на життя, дайте грошей на вибори, дайте дешевий газ, дайте квоти, дайте добре ставлення… І при цьому бездарно тринькати одержувані преференції.

Був період, коли Україна була в тренді, і добровільну допомогу світових лідерів ми могли трансформувати в розвиток держави. Але, жадібність, непрофесіоналізм і безсистемність влади призвели до того, що гроші або розкрадені, або проїдені, а моральна підтримка і добре ставлення дезавуйовані.

У всі часи до жебраків ставилися, м'яко кажучи, без поваги. Саме тому, у нас зіпсувалися відносини з Польщею, яка ще недавно була активним захисником наших інтересів в Європі. Саме тому, навіть така невелика країна, як Угорщина, дозволяє собі менторський і вказівний тон по відношенню до України.

Світ поважає тільки сильних. Якщо не хочемо ставати сильними і економічно розвиненими, — повинні бути готові, що можемо залишитися без підтримки, один на один з зовнішніми і внутрішніми ворогами.

Нет комментариев