Крайніх не залишилося, наступний удар буде по рейтингу ЗеленськогоА справді: уряд замінили прямо посеред процесу запровадження ринку землі і реалізації трудової та інших реформ.

Прем'єр Гончарук був готовий взяти на себе весь негатив від цих процесів (а він буде, і його буде багато) – і вже з цим багажем піти. Проте Єрмак наполіг на заміні в процесі.

Цікаво – яка була потреба міняти саме в цей момент? Адже тепер негатив впаде на уряд Шмигаля (і новий прем'єр це прекрасно розуміє – бо вже відкликав з ВР проєкт нового трудового кодексу).

З цим негативом що – десь вже влітку звільняти і цей уряд? Але в такому випадку різкому падінню рейтингів особисто Зеленського вже ніщо не завадить, бо крайніх не лишиться.

Ну, або для збереження рейтингів доведеться швидко згорнути всі реформи – і як мінімум поки відмовитись від дій в цих напрямках.

З цієї точки зору заміна урядів виглядає або як спроба зупинити реформи (бо хтось не готовий, наприклад) – або як спроба різко обвалити рейтинг Зеленського до осені.

Нет комментариев