Фінансування тероризму в особливо великих розмірах – ДБР затримало працівника СБУ


Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську, затримали підполковника СБУ. Співробітника спецслужб підозрюють у фінансуванні бойовиків на Донбасі, а конкретно — в передачі великих сум на окуповану територію.За версією слідства, підполковник зі спільником намагались передати на окуповану територію 6,4 млн російських рублів (2,3 млн гривень).

Примітно, що затримання підполковника СБУ проводили слідчі ДБР. Останні вважають, що співробітник СБУ зі спільником РЕГУЛЯРНО надавав хабарі військовослужбовцям на лінії розмежування, за неперешкоджання незаконному переміщенню готівки через лінію розмежування.

У свою чергу рекомендую співробітникам ДБР звернути увагу на той факт, що за інформацією місцевих джерел, поблизу селища Жовте у Слов’яносербському районі Луганської області досі функціонує нелегальна човнова переправа через Сіверський Донець, як канал незаконного переміщення контрафактної тютюнової продукції з території т. зв. «ЛНР» на територію контрольовану ЗСУ. На мою думку, функціонування переправи можливе лише за умов контролю незаконного трафіку тютюнової продукції обома сторонами конфлікту.

  • 0

Нет комментариев