Народний депутат Кіт просить СБУ розслідувати російське громадянство Пальчевського.


Днями сайт Цензор.НЕТ оприлюднив фотокопії документів, які на думку журналістів, свідчать щодо наявності у Пальчевського російського громадянства.

У виданні зазначили, що цю інформацію можна перевірити на сайті Федеральної податкової служби РФ. «Отримана відповідь підтверджує існування паспорта Пальчевського в базі даних», – зазначають журналісти.

Після оприлюднення відповідної інформації, народний депутат із групи «Довіра» Андрій Кіт звернувся до Служби безпеки України із заявою щодо проведення розслідування у зв'язку з інформацією про наявність громадянства Російської Федерації у Андрія Пальчевського.

"Інформація, що підтверджує російське громадянство Пальчевського, є у вільному доступі на офіційному сайті російської податкової. Звернувся із заявою до Служби безпеки України", – зазначив депутат.
Кіт додав фотокопію свого депутатського звернення до СБУ. У зверненні народний депутат звертає увагу на те, що така діяльність Пальчевського як громадянина РФ на території України, має ознаки підготовки та/або вчинення кримінальних правопорушень, передбачених статтями 110 («посягання на територіальну цілісність і недоторканність України»), 111 («державна зрада»), 114 («шпигунство») та 330 («передача та збирання відомостей, що становлять конфіденційну інформацію, яка знаходиться у володінні держави») Кримінального кодексу України.

Зважаючи на це, депутат просить СБУ внести відомості про вчинення Пальчевським відповідних правопорушень до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Сам Андрій Пальчевський заперечує, що у нього є російський паспорт. Про це він повідомив у Facebook. " «Ось мій український паспорт, синій, а ніяких інших у мене і немає. Тут написано, що я народився в 1961 році, тут, в Києві. А не те, що стверджують», — заявив на відео Пальчевський.

За його словами, проти нього проводять сплановану дискримінаційну кампанію і подібні звинувачення — один з її елементів.

Варто зауважити, що у період із лютого 2019 року по березень 2020-го Андрій Пальчевський неодноразово брав участь у програмах на телеканалі «Россия 1». Примітно, що під час одного з ефірів за участі Ольги Скабєєвої він заявив, «що більше ви будете нас лаяти, то далі ми будемо від нашого щасливого дня возз'єднання».

Нагадаю, що вищу освіту Пальчевський отримав у Москві — у Військовому інституті Міністерства оборони СРСР (закритий в 1994 році). Після цього служив у Збройних силах СРСР, пізніше шість років працював в Лаосі, офіційно — перекладачем. У 1995 році Пальчевський балотувався в Державну думу Росії в складі Партії любителів пива. Засновник і президент клініки та фонду Eurolab. Працював ведучим на телеканалах "Інтер", «Перший національний» і «Прямий».

  • 0

Нет комментариев