Про реакцію ЄС щодо скандалу з КСУ, Або чого очікувати від Європи?


27 жовтня Конституційний Суд ухвалив рішення за поданням народних депутатів щодо відповідності Основному закону низки положень антикорупційного законодавства та визнав неконституційними окремі його положення.

Разом з тим посли «Великої сімки» вже висловили стривоженість щодо останніх рішень Конституційного Суду.

Співголова Громадської ініціативи " Права Справа" Дмитро Снєгирьов розповів про те, яку роль відіграє Європейський Союз у конфлікті з Конституційним Судом України. За його словами, Європа осторонь не залишиться.

Про це повідомляють на каналі «Політика навиворіт» в YouTube.

Снєгирьов уточнив, що на сьогоднішній момент стоїть питання не тільки фінансової допомоги, але й, головне, перебування України в єдиній європейській родині.

«Якщо на даному етапі в Україні поглибиться конституційна криза, то тобі з впевненістю можна сказати про відкат країни на старі позиції „домайданівського“ періоду. Отже, на порядку денному питання не тільки про безвізовий режим, а й функціональність самої української держави», — підкреслив Д. Снєгирьов.

Також ведучий розповів і про фонд боротьби з коронавірусною інфекцією, розкривши про нього всю правду. За словами Снєгирьова, цей фонд був створений не для того, щоб боротися з коронавірусом, а для того, щоб приборкати негативні для економіки країни наслідки цієї смертельної хвороби.

«Забезпечити максимальне наповнення державної скарбниці за рахунок створення нових робочих місць.», — підкреслив Дмитро Снєгирьов.

За словами співголови громадської ініціативи «Права Справа», за прикриттям безвізового режиму гостро стоїть питання співпраці України з країнами НАТО.

У тому випадку, якщо Україна покаже себе досить нестабільною державою, тоді може постати питання щодо виконання обов'язків, які взяли на себе західні партнери.

«Жодній країні, в якій існує конституційна криза, не дадуть ні шилінгу, ні долара», — з упевненістю додав ведучий.

Прес-служба аналітичного відділу ГІ «Права Справа»
  • 0

Нет комментариев