Перспектива


Якщо другий вершник – війна – на місяці-роки, то третій вершник – голод – прийде до зими, а за ним і політична дестабілізація у багатьох регіонах світу, насамперед, залежних від українського зерна, локальні війни багатьох конфліктів, що зараз тліють, а потім і четвертий вершник – смерть.

Сподіваюся, ви не думаєте, що війна в Україні – це місцеві розбірки із кремлівським гопником?

Наслідки затягування війни будуть катастрофічними для всього світу і це не моє перебільшення.

Як кажуть, запам'ятайте цей пост.

Вершники — адже це не про покарання. Вершники – це про те, що так жити не можна. І вони приходять перенаправити нерозумне стадо або знищити його, якщо воно не здатне вчитися.

Уроки історії, які за тисячі років так і не вивчили: від Платона, Христа, Будди, Магомета.

Простий приклад про те, про що Платон попереджав дві з половиною тисячі років тому:
«Першим завданням тирана буде постійно залучати громадян у якісь війни, щоб народ відчував потребу в ватажку. А якщо він запідозрить когось у вільних думках і в запереченні його правління, то таких людей він знищить під приводом, ніби вони віддалися ворогу.»
© Платон. «Держава»

Що вигадали у 21-му «освіченому» столітті, щоб тирана інтронізувати, а потім десятиліттями йому поклонятися?
Гібридну правду, невідмінну від брехні, гібридний мир, невідмінний від війни, гібридне життя, невідмінне від смерті.
Це все, на що виявилася здатною людська думка нового «освіченого» століття.
Говорячи про «зайво-хромосомну цивілізацію», слід розуміти, що це до-правове до-християнське кодло — 7-6 століття до нашої ери.

Чому кари небесні впали на голови українців?
Відповідь на поверхні.
Якщо стадо обирає собі президентами кримінальників, що двічі сиділи, депутатами кив і мікол «котлет», а зразками культури для них поплавські та сердючки, то що накажете з цим стадом робити?
Перевести його на посилене харчування?
Чи показати йому, що так далі не можна жити?

Вибір, власне, за стадом.
Чи стане воно народом, нам у цьому належить ще переконатися.
Міняйся чи помри.

Про справи поточні:
1. Психологічна важливість Ленд-лізу.
Як виявляється, рашисти відмовляються їхати на війну не тому, що вони «проти війни», а тому, що Україна дає російським воякам по зубах, і їм не хочеться бути «гарматним м'ясом».
У цьому вся підла суть руzzких нацистів: вони із задоволенням поїхали б убивати українців на українській землі та займатися мародерством, але zzикотно.
Закликати до «совісті» росіян марно. Їх зупиняє лише розуміння того, що Україна має стільки сучасної зброї та хоробрих захисників, що повернутися живим у них шансів просто немає.
Повинні тремтіти, лежати, боятися і zzатися в штани тільки при одній думці про те, що на кожен їхній танк у ЗСУ по 10 Джавелінів.

2. Руzzо-пропаганда: "з України роблять антиРоzzію".
Росія, як у цьому переконався весь світ, — це вбивства, насильство, мародерство, підлість, брехня, шовінізм, нацизм, варварство, війна, диктатура.
Так, Україна це антиРоzzія.

3. Макрон – 26,5%, Ле Пен – 24%. Нехай 10-го виграє найсильніший і у Франції нарешті настане Буча від Бреста до Владивостока. Амінь.

4. Право членства Росії у Раді ООН з прав людини призупинено. Рішення було ухвалено більшістю голосів на Генасамблеї ООН.

5. Європарламент за негайне ембарго газу, нафти, вугілля, ядерного палива з РФ. За проголосували 513, проти — 22, 19 — утрималися.
Пізно, але хоч так.

6. Чим відрізняється війна/озброєння 20 століття від 21?
Наворочений вертоліт збивається ракетою, вартість якої 0,001 від вертолітної.

7. Pink Floyd записав першу за 28 років композицію, і ця пісня на підтримку воюючої України — «Червона Калина» — гімн Січових Стрільців, який став і гімном УПА.
Тепер її співає весь світ, а Pink Floyd усім складом стали бандерівцями.
Слава Pink Floyd!
Слава ЗСУ!
Слава Україні!


Нет комментариев