Лавров таки знайшов винних в "нацифікації України"
Лавров таки знайшов винних в «нацифікації України», через яку росія «змушена проводити денацифікацію»: «Он [Зеленський — ОГ] выдвигает аргумент: какая у них может быть нацификация, если он еврей… Мудрый еврейский народ говорит, что самые ярые антисемиты, как правило, евреи».
==
Зауважте: це навіть не дикі Соловйов чи Скабєєва видали. Це нібито один з найбільш культурних і інтелігентних російських чиновників сказав, фаховий дипломат!
Тобто, за логікою Лаврова, денацифікація так чи інакше прийде до необхідності знищення євреїв. Хоча в росіян зазвичай будь-які «державницькі» ідеї закінчуються звичайним чорносотенним погромом. Традиція така.

Якраз з'явився кандидат на «лідера нацистської змови євреїв України» і «агента закуліси»: Віктор Пінчук повернувся до Києва, причому з Лондона! І заяву підходящу зробив одразу: «Тоді [під час 2СВ — О.Г.] геноцид проти єврейського народу творили фашисти. Тепер геноцид проти українського народу творять рашисти». Ну прекрасна ж кандидатура в «головні нацисти України» виходить, за логікою Лаврова!

Путін до настільки очевидного варіанту «винних в усьому» ще не дозрів. Але Путін завжди орієнтується на панівні настрої росіян. А там версії «в усьому винні англосакси» (як це Кремль пробує продати зараз) чи «в усьому винні українці» не пройдуть. Надто нецікаві і недостатньо масштабні. Тому Путін приречений на заклик «в усьому винні ж**и і світова закуліса» — і на погроми.

А де він дінеться, якщо для «простих русскіх» це просто органічна потреба, «душа просіт»?..

Нет комментариев