ЗСУ контролюють промзону Сєвєродонецька, втрати окупантів - критичні.


Ситуація на Луганщині важка, але контрольована.

На Сєвєродонецькому напрямку окупанти продовжують вогневий вплив із ствольної та реактивної артилерії по підрозділах наших військ. Тривають бойові дії за повний контроль над містом Сєверодонецьк. Противник здійснює переміщення на напрямок додаткових підрозділів реактивної артилерії.

Навколо Сєвєродонецька та Лисичанська сконцентроване угрупування загальною чисельністю до 7 батальйонних тактичних груп (БТГ).

З урахуванням введення резерву у кількості 2 нових БТГ, можемо припустити, що основний фронт наступу окупаційних військ — місто Сєвєродонецьк.

Окупантам вдалося зруйнувати останній, третій, міст, який з’єднував Сєвєродонецьк і Лисичанськ. Це певним чином ускладнило логістику ЗСУ, але українські війська не будуть форсувати вплав річку Сіверський Донець, як про це вже встигли повідомити «експерти». Оперативного оточення немає. Через руйнації мостів з’явилися певні складнощі, але логістика працює.

Загальна чисельність українських військ достатня, щоб контролювати промислову зону. А це приблизно 40-50% території Сєвєродонецька. Бої ведуться безпосередньо тут. Отже, ЗСУ контролює як мінімум третину міста. Втрати російських окупаційних військ критичні. За російськими оцінками, це близько 60%.

Розуміючи складність позицій ЗСУ, окупанти використовують ствольну артилерію. Працює фронтова авіація, гелікоптери. Залучені важкі вогнеметні системи.

Окупаційна армія застосовувала артилерію та реактивні системи залпового вогню в районах Сєвєродонецька, Лисичанська, Устинівки, Лоскутівки, Метьолкіного, Борівського, Миколаївки та Новоіванівки.

Ворожа бомба влучила в одну із будівель в Лисичанську, де переховувалися люди.

Заяви російської сторони щодо встановлення контролю над Сєвєродонецьком — не відповідають дійсності.
  • 0

Нет комментариев