Живими вони Росії не потрібні: смертність зеків з ПВК "Вагнер" сягає 90%


Війна в Україні – чудова можливість для Росії позбутися так званих «покидьків суспільства». А ще – збавити галас навколо «вантажів 200», що прибувають в РФ з Донбасу.

Як би не намагалася російська влада виставити ситуацію з вербуванням спецконтингенту в розряд «вперше», цього не вийде. Тому що російські засуджені вже були помічені (знищені та захоплені у полон) на теренах війни в Україні.

Власне, досвід використання росіянами такого спецконтингенту вже був зафіксований на території окупованих районів Луганщини.

Так, у травні 2016 року аналітичний відділ ГІ «Права Справа» інформував спеціальні служби України про те, що на території окупованих районів Луганщини російськими кураторами створено низку тренувальних таборів, в яких колишні російські кримінальні злочинці проходять відповідну підготовку для подальшої участі у бойових діях на боці бойовиків та диверсійної діяльності на території України. Один з таких тренувальних таборів знаходиться поблизу окупованого м. Первомайськ Луганської області на території колишнього піонерського табору «Чайка».

У червні 2017 року аналітичний відділ ГІ «Права Справа» повідомив, що українським військовим на первомайсько-стаханівському напрямку вдалося ліквідували 46-річного громадянина Росії Андрія Штейнберга, 11.12. 1971 р.н., уродженця м. Тула (РФ). Примітно, що у 2015 році вироком Привокзального районного суду м. Тула (РФ) Андрій Штейнберг був визнаний винним в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 222, ч. 1 ст.222.1 КК РФ (незаконне зберігання боєприпасів і вибухових речовин).

Стосовно оприлюдненого відео Пригожина в колонії, на якому останній проводить вербувальні заходи зі спецконтингентом. На мою думку, оприлюднення цього відео є елементом контрольованого витоку інформації. Це елемент інформаційно-психологічної операції, яка спрямована, перш за все, проти населення України з метою посіяти страх.

Ключова фраза у відомому виступі «кухара путіна» перед засудженими — «Мені потрібні штурмовики». Тобто, спецконтингент засуджений за важкі злочини, і ним намагаються залякати українців. Мовляв, зеки на все готові, будуть вбивати, різати, гвалтувати — це не регулярна російська армія, яка мусить хоча би умовно дотримуватися міжнародних конвенцій.

Треба усвідомити, що в росії ніколи не цінували людину, її здібності, статус тощо. А люди з-за «колючки» взагалі стануть звичайним «розхідним матеріалом». Адже їм чітко дають зрозуміти, що у випадку чогось з ними ніхто не збирається «водити хороводи».

У тому ж самому виступі Пригожина є ключова фраза, яка все розставляє по своїх місцях: «Вивели і розстріляли».

Між іншим, це вже й посил російським глядачам — щоб ті розуміли, що ситуація начебто цілком контрольована, і всі ті зекі будуть утилізовані безпосередньо на території України. Адже шансів на повернення у них немає ніяких. Так само, як ніхто їм не платитиме в дійсності ніяких грошей чи компенсацій за поранення чи загибель.

Таким чином, російською владою єдиним розчерком пера вирішується декілька питань:

-ніхто не буде сумувати за зеками;

-вирішиться питання зменшення відсотків смертності в регулярних армійських підрозділах, оскільки ці особи формально будуть рахуватися за приватною військовою компанією;

-завдяки цьому дещо зніметься соціальна напруга серед населення, чиї родичі беруть або можуть потенційно взяти участь у так званій «спеціальній операції».

У цій історії є й інший цікавий момент. Подібного роду мобілізаційні «заходи» вже відбувалися за сталінських часів, під час Другої світової війни. Але тоді після завершення бойових дій зеки повернулися до своїх таборів і ніякої їхньої реабілітації не було.

Так само з ними вчинять і зараз.

Коли лякають «зеками», Пригожин якісь фантастичні історії розповідає, що останні вирізали ножами 40 українських військових, я б йому хотів нагади з того, що я знаю.

У квітні в інформаційному полі з'явилося повідомлення про його перебування на окупованих територіях Донецької області. Тоді фото Пригожина опублікував у мережі «Вконтакте» депутат-"єдинорос" Віталій Мілонов.

Натомість, за інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ «Права Справа», місцем зйомки Пригожина з Мілоновим була територія окупованих районів Луганської, а не Донецької, як про це повідомляв Мілонов, області. Зокрема, окуповане місто Первомайськ, вул. Воровського. Варто зазначити, що поблизу місця зйомки Пригожина знаходилася територія колишнього ПТУ №39, яку було перетворено на логістичну базу ПВК «Вагнер» і російських окупаційних військ.

Коли Пригожин засвітив в окупованому Первомайську базу ПВК, місцеві джерала ГІ «Права Справа» миттєво вирахували, де розташовані їх казарми. Інформація була передана українському розвідтовариству і наступного дня по місцях розквартирування було нанесено вогневе ураження.

Другий приклад, коли Пригожин і його підлеглі засвітили казарми ПВК у Попасній.

Дам інформацію назагал: смертність ПВК до 90% особового складу. Вони не потрібні живими в Росії. Це — утилізація.

Мовиться про те, що режим путіна намагається використати війну з Україною для утилізації своїх громадян, для нівелювання протесних настроїв.
  • 0

Нет комментариев