Путін – боягуз
Кремль почав сам себе тролити, оголосивши, що президент Путін знайде в собі мужність і приїде до окупованого Донбасу, а може навіть відвідає лінію фронту і дасть, як справжній північнокорейський лідер, цінні вказівки російським генералам, як треба правильно вести війну.

Про це на власній сторінці у Factbook пише політолог Віктор Небоженко, інформує UAINFO.org.

Спочатку Кремль планував приїзд Путіна до Херсона, але запізнився.

Зараз Путін вирішив довести заляканим і зажуреним росіянам, що він не гірший за президента України Зеленського, який, справді, в умовах великого ризику, приїжджав на фронт до звільнених від російських військ українських міст.

Але Путін, як завжди, дрібно хитрий. Путін вирішив повторити піар-приїзд чеченського вождя Кадирова на тимчасово окуповану територію України. Насправді Кадиров навіть не виїжджав зі свого палацу до Грозного.

Кремль не збирається замість хворого та боягузливого Путіна використовувати будь-якого з 12 його двійників, весь «приїзд» в Україну Путіна відбуватиметься неподалік Москви. У Підмосков'ї, про всяк випадок, терміново готують широкомасштабний «місячний ландшафт» Донбасу та декорації однієї з вулиць Донецька, де день і ніч будуть тренувати роту захоплених мешканців окупованого, багатостраждального міста. Якщо Шойгу з розмахом зумів побудувати макет поваленого рейхстагу, то що їм вартує «намалювати» в Підмосков'ї зачумлений, підкорений Донбас.

Тому українські високоточні ракети та снайпери дарма сподіваються зловити Путіна в окупованій частині Донбасу. Якщо він боїться навіть приїхати до Криму, то тим більше ніколи не з'явиться в Україні.

Звичайно, прийде час і Путін обов'язково приїде в Україну, але тільки після війни і як арештований державний злочинець, який розв'язав таку страшну російсько-українську війну.

Нет комментариев