Як треба читати фразу Путіна про те, що "жодних обмежень по фінансуванню армії немає"


Путін сьогодні на колегії Міноборони: «Я хочу обратить внимание министра обороны, начальника генерального штаба, всех командиров, которые здесь представлены, у нас нет никаких ограничений по финансированию. Страна, правительство дают всё, что армия просит. Все. Надеюсь, что ответ будет должным образом сформулирован и соответствующие результаты будут достигаться».
==
Якщо Путін каже, що «жодних обмежень по фінансуванню армії немає» — це варто читати в прямо протилежний спосіб.

Дохідна частина російського бюджету 2021 року — тобто, ДО САНКЦІЙ — становила $340 мільярдів. Війна коштує Кремлю МІНІМУМ $10 млрд щомісяця. Тобто, на цей момент на напад на Україну витрачено вже десь близько третини доходів бюджету РФ (при тому Шойґу заявив сьогодні, що 27 країн витратили спільно на підтримку України близько $97 млрд за весь час — це дійсно мусить звучати боляче для російської влади).

Отже, якщо враховувати звичайну логіку Кремля, союзникам вдалось на цьому етапі досягти поставленої цілі: виснажити Росію хоча би до стадії, коли їй проблемно забезпечувати армію. Все йде, судячи з реалій, на регулярні масовані обстріли. Чмобіків забезпечують (якщо це можна так назвати) за залишковим принципом.

Отже, варто продовжити роботу на цьому напрямку: виснажити Росію повністю. Щоб вона просто не мала ресурсів для продовження збройної агресії. А тоді пацифікація і демонтаж. І тільки після демонтажу допустимі знов якісь «ніжки Буша» на прокорм того стада.


Нет комментариев