Через санкції та катастрофічне падіння народжуваності "дорогих росіян" переводять на шестиденку


У Росії запропонували запровадити шестиденний робочий тиждень, щоб збільшити «міцність економіки» на тлі санкцій.

З такою ініціативою до голови Мінпраці Антона Котякова звернулася Асоціація підприємців щодо розвитку бізнес-патріотизму «Аванті», пишуть «Известия» з посиланням на копію листа.

Автори ідеї зазначають, що до запровадження санкцій за анексію Криму у 2014 році російська економіка демонструвала стійке зростання. Але через обмеження за війну в Україні навантаження на економічний сектор суттєво зросло.

Збільшення робочого тижня допоможе досягти «технологічного та промислового прориву», «зміцнити економічний суверенітет та скоротити залежність від іноземних інститутів» підкреслюють «бізнес-патріоти».

У роки Великої Вітчизняної війни (ВВВ) росіяни працювали по шість і навіть сім днів на тиждень. Після закінчення війни робочий день поступово скоротився до семи годин при шестиденному робочому тижні, і лише 1967 року було встановлено п'ятиденку з восьмигодинним робочим днем, нагадали в асоціації.
Також шестиденний робочий тиждень є у низці азіатських країн, наприклад, у Непалі та Ірані.

П'ятиденний тиждень (40 годин) є найпоширенішим форматом роботи у світі. Його дотримуються у більшості країн, але у «дорогих росіян» свій патріотизм.

Тим часом сімох робітників Ульянівського автозаводу доставили до відділу поліції після страйку на виробничій лінії.
Акція розпочалася із зупинки головного конвеєра УАЗу за годину до закінчення зміни.
Основною вимогою протестувальників було підвищення заробітної плати через низькі зарплати, які становлять близько 20 000 рублів за місяць роботи.

Генеральному директору робочі зміни направили листа з вимогою збільшення заробітної плати. Вони також вимагали змінити пункт договору про виплату зарплат, прибравши звідти формулювання, що обтікає, «з урахуванням фінансових можливостей».

Активістів доставили до РВВС Засвіязького району Ульяновська.
Це з тим, що УАЗ є підприємством оборонно-промислового комплексу:
«Саботаж виробництва в оборонно-промисловому комплексі – не жарт. У сьогоднішніх реаліях не можна просто так наражати на ризик виконання державного оборонного замовлення, особливо враховуючи інтернет-активність на заводі».

Чи хотіли як у СРСР?
Отримайте, розпишіться та ходіть на роботу по гудку.
Батьківщина у небезпеці!

Про справжню причину необхідності шестиденки див. ілюстрацію.


Нет комментариев