Радіус ураження-1000 км: Україна випробувала БПЛА, здатні дістати до Москви.


Днями «Укроборонпром» повідомив про успішне застосування вітчизняного безпілотника з дальністю ураження до 1 тисячі кілометрів.

Речниця державного концерну «Укроборонпром» Наталія Сад у соціальних мережах оприлюднила фотографію з головнокомандувачем ЗСУ В. Залужним, командувачем Повітряних сил М. Олещуком та директором «Укроборонпрому» Ю. Гусєвим. Світлина підписана так: «Після успішного застосування нашого безпілотника на 1000 км».

Йдеться про те, що наразі бойові дії будуть переміщатись на територію Росії. Адже так звана «спеціальна військова операція» та її масова підтримка серед широких верств населення країни-окупанта базувалася на почутті власної безкарності. Вони прекрасно розуміли, що українська сторона до певного часу не мала можливості дати адекватну відповідь по їх території. Тактико-технічні характеристики нашої зброї не дозволяли це зробити. Наприклад, дальність ураження «Точка-У» — до 120 км, що не йде у порівняння з безпілотником з дальністю до 1000 км.

Натомість наразі Україна отримала можливість бити по цілям у глибині російської території. Відповідно, росіянам дали зрозуміти, що за потреби українська сторона може нанести відплатний удар і по центрах ухвалення рішень у Москві. А враховуючи безпорадність російської ППО це цілком реально.

Більше того, від часу, коли наприкінці 80-х років минулого століття німецький льотчик Маттіас Руст зумів посадити свій літак на Червоній площі у росіян нічого не змінилось. А це, зауважте, сталось тоді, коли радянське ППО вважалось справді потужним, багатоешелонованим та професійним. Тож нанесення ударів по Москві буде розглядатися виключно як захисна реакція за напад на українські об’єкти. Україна повинна здійснювати відплатні удари.

Те, що війна змінила свій характер свідчить і той факт, що в російський лексикон увійшло поняття вимушений переселенець. Принаймні, за оцінками російської сторони, 50000 осіб з Бєлгородської області довелось розмістити у Підмосков’ї.

Однак, найголовніше, що російське ППО пропускає старі українські безпілотники, молодший вік яких складає 35 років. Ми зруйнували міф про недоторканість російських кордонів та захищеність їх ядерних об’єктів, адже на момент нанесення удару по аеродрому «Енгельсі-2» в Саратівській області, там базувались стратегічні бомбардувальники здатні нести ядерний боєзаряд. А це один з елементів ядерної тріади. Весь світ побачив, що російське ППО -це колос на глиняних ногах.

Втім є ще один цікавий та важливий момент — в день можливого застосування українського БПЛА з дальністю ураження до 1 тисячі кілометрів у селищі Волна Краснодарського краю РФ (Тамань), загорілася місцева нафтобаза.

Сьогодні зранку російське видання Baza повідомило, що одразу кілька безпілотників упали в Новій Москві та Підмосков'ї. Показово, що два безпілотники близько 5 ранку впали в Наро-Фомінському районі Московської області, поблизу від місця розташування військової частини.
  • 0

Нет комментариев