Третя Карабахська війна - блискучий турецький гамбіт ЕрдоганаТретя Карабахська війна — блискучий турецький гамбіт Ердогана і вражаюча майстерність азербайджанської армії.

Тепер можна скласти пазли і зробити висновки, чому Ердоган полетів до Путіна на зустріч в Сочі 4 вересня. Зернова угода була лише завісою, адже йому і так зрозуміло, що відновити її нереально без поступок ЄС та США.

Ердоган поставив РФ перед фактом прийняти відновлення суверенітету Азербайджану і лендбек його міжнародно визнаних територій.

Дії російських миротворців в зоні конфлікту вказують на те, що вони були завчасно запрограмовані на нейтралітет. Тому і Пашинян почав вити про кидок з боку РФ і публічно метушитися.

Путіну не залишалось нічого, крім прийняти цю умову і спробувати змістити вірменського премʼєра Пашиняна через активацію прикормленої вулиці. Що ми прямо зараз і бачимо, адже почались сутички біля парламенту.

Пашинян може зараз сподіватись на США та Францію, однак, думаю, вони обмежаться лише протокольними PR-діями. Їм України вистачає.

1 комментарий

Liudehua66
Dear immortals, I need some wow gold inspiration to create.
0