"Звільнення Залужного": кому це потрібно?Насправді історія із звільненням Залужного видається фантастичним медіасюрреалізмом лише на перший погляд.

Найголовніше, що великій частині лідерів громадської думки була не просто спеціально «злита» інформація про звільнення Залужного, а саме підтверджена після того, як вони почали штурмувати свої джерела. Причому знайомі журналісти робили запити по різні боки барикад, так би мовити.

І саме джерела військового походження найбільш активно почали кивати у бік звільнення Залужного. Що і дало підстави навіть досить обережним ЛОМам сміливо і впевнено фіксувати звільнення Головкома. Цікаво, що і телеграм-пул Банкової також долучився до розгону чуток, а це і створило ефект правдивості.

Версія про спеціально влаштоване оприлюднення інсайду з боку оточення Залужного залишається поки базовою. Можливо, це було здійснено з метою зриву сценарію Банкової, яка готувала «подушку» для заземлення чутливої інформації про Залужного.
В самих чутках, насправді, нічого не має ганебного, бо вони — є звичним елементом політичної комунікації в наляканих суспільствах. Однак, якби не війна. І якби не важлива фігура у питанні оборони України.

Те, що паралельно вдалось здійснити тестування суспільної реакції на ймовірне звільнення Залужного, то це цілком зрозуміло. Хоча в Офісі Президента і так знають результати закритих опитувань, які щотижня на столі у них. І розуміють, що зараз Залужний буде просто політичним кумиром, який входить у «медовий місяць» як політик.

Чи потрібно їм це? Напевно так, якщо у найближчий час президентських виборів таки не буде точно.

Нет комментариев