Путін має бути фізично і політично знищений
Путінські ротові випорожнення Карлсону навряд чи можуть стати цінними та цікавими, бо нічого нового військовий злочинець не сказав щодо України, українського народу та західних союзників України.

Але прикметно інше. Дивлячись на міміку, невербалку, хід думок, жестикуляцію і агонію, висновок щодо Путіна після озвучування цих дурних тез залишається один: ця особа не залишає вже собі шансів.

Після інтерв'ю чітко зрозуміло, що Путін має бути фізично і політично знищений. Бо інакше буде фізично винищене українство в своїй ідентичності.
Промовляючи із слиною антиукраїнські тези, дуже помітно, що Путін без тями кайфує. Хоча б від того, що на словах кенселить українську державу і націю.

Бо ні економічним, ні політичним, ні військовим чином не здатний досягти своєї тотальної антиукраїнської цілі, щоб хоча зрівнятись із Петром І, Катериною ІІ чи Сталіним.

Цей його фанатизм ресинтиментального та історико-психологічного характеру насправді є ознакою глибокої психологічної насолоди від безкарності та "історичності".

Така собі гра із небом і вищими силами, де він впевнений, що вийде переможцем. Або помре.

Нет комментариев