Росію треба насильно вмити, а росіян по-справжньому деколонізувати від путінського режиму


Слухаючи лідерів та представників світової більшості, представленої на українському Глобальному саміті миру, чітко зрозуміло, як воєнний злочинець Путін і його немита Росія всіх дістали. Ця держава повинна бути покарана! Зброєю, грошима, правом та історією!

Росію треба насильно вмити, а росіян по-справжньому деколонізувати від путінського режиму, гнітючого централізму та репресивного ошийника.

І тоді можна і запрошувати до міжнародного товариства Московську, Уральську, Сибірську та інші республіки разом із вільним містом Петербург…

Антипутінська коаліція створена. Це 80 держав. Це економічно світова більшість.

Саме так ця подія буде сприйнята масовою свідомістю, хоча до аналогій з Антигітлерівською коаліцією дуже далеко, але ми живемо давно вже у символічно-інформаційному світі, що функціонує в іншій парадигмі. Простий американець та європеєць сприйме це саме так.

В цій парадигмі ми завершили перекличку «українських» країн і вчинили стартовий зсув в текстурі міжнародних відносин.

Ми зарядили потужний проукраїнський наратив дипломатії, проявили конʼюнктурність та російську ангажованість Китаю, закріпили власний мирний трек, наділили його монопольною субʼєктністю та зняли штучну проблему нелегітимності Зеленського.

Серед країн, які не підписали фінальне комюніке — Саудівська Аравія, Таїланд, Індія, Мексика, ПАР, Бразилія та Об'єднані Арабські Емірати. По кожній країні є свої нюанси, але достатньо поки їх фактичної участі у проміжному етапі залучення до інаугурації української рамки.

Нет комментариев