Отже, Трамп виграє вибори: що далі?


Як і обіцяв, відповідаю на запитання.

Кандидат Трампа на посаду віцепрезидента США, сенатор від штату Огайо Джей Ді Венс, заявляв, що Україна має залишити території, які захопила Росія, але водночас отримати гарантії суверенітету. Венс пропонує припинити бойові дії там, де наразі перебувають війська обох сторін, створити укріплену й демілітаризовану зону, щоб не допустити повторного вторгнення Росії. Києву гарантують суверенітет в обмін на окуповані території, водночас Україна має залишатися нейтральною і відмовитися від членства в НАТО.
Венс вважає, що Німеччина повинна буде профінансувати відновлення України.

Останнє твердження Венса і викликало у багатьох здивування.
Почнем по порядку.

1. «Пакт про ненапад», укладений між Гітлером і Сталіним, призвів до поділу Польщі та початку ДСВ. При цьому СРСР майже два роки постачав гітлерівській Німеччині все, що міг, готував на своїх полігонах військові кадри тощо. У підсумку СРСР опинився в переможцях вчорашнього союзника винятково завдяки ленд-лізу зі США і допомозі інших нових антигітлерівських союзників.

2. Після закінчення ДСВ саме ФРН уклала з СРСР «контракт століття» — «Газ в обмін на труби», в результаті реалізації якого відновлена, завдяки плану Маршалла, економіка Німеччини отримала доступ до дешевих радянських енергоресурсів: газу і нафти, отримавши при цьому незаперечну конкурентну перевагу над економіками інших західних країн, включно зі США.

3 Це дозволило економіці ФРН зробити колосальний стрибок і стати найпотужнішою в Європі.

4. Надалі, завдяки 16-ти річній політиці Меркель, ФРН перетворилася на найпотужніший хаб у Європі з розподілу путінського газу, що дало змогу Путіну заговорити про «енергетичну наддержаву» і про «Газпром» як про «національне надбання».

5. ФРН завдяки дешевим російським енергоресурсам стала лідером в організації Європейського Союзу і фактично його очолювала багато років.

6. З тієї ж причини ФРН тільки посилила свої позиції після введення Євро — валюти ЄС, і стала головним бенефіціаром цього процесу.

7. І найголовніше, ФРН, купуючи енергоресурси у Росії, стала найпотужнішим донором твердої валюти для Путіна, який реінвестував цю валюту в озброєння, модернізацію армії, підготовку до війни з Україною.

8. Усі мають пам'ятати, що довгострокова стратегія США полягає в тому, щоб знову не допустити стратегічного союзу між Німеччиною і Росією і, таким чином, уникнути нової світової війни. Погрози Трампа про мита на товари з ЄС можуть стати реальністю вже навесні 2025 року.

У вас є ще запитання, чому Венс вважає, що Німеччина повинна буде профінансувати відновлення України?

Ось така путня, малята, гарненькі хлопчики та прекрасні дівчатка.


Нет комментариев