Маленька людина з маленьким пі***ом


Кремлівський карликовий алкоголік Медведєв у рідкісні секунди часткового протверезіння знову відлив у граніті і грізно тупнув ніжкою: він пригрозив Трампу Третьою світовою війною після випаду на адресу Путіна.

Практично не приходячи до тями Медведєв знову озвучив погрозу про можливу ядерну війну. Так він відреагував на слова президента США Дональда Трампа про те, що Путін своїми діями в Україні ризикує домогтися серйозних неприємностей з боку Штатів.

"Щодо слів Трампа про те, що Путін «грає з вогнем» і «дійсно погані речі» відбуваються з Росією. Я знаю тільки одну ДУЖЕ погану річ — Третю світову війну. Сподіваюся, Трамп це розуміє!" — написав Медведєв у своєму акаунті в X.

Напередодні Трамп написав у Truth Social, реагуючи на нові обстріли України російською армією, що, якби не він, то "з Росією вже сталося б багато по-справжньому поганих речей".

До цього, 26 травня, глава Білого дому заявив, що з Путіним «щось трапилося» і він «з'їхав з глузду», оскільки продовжує обстрілювати цивільне населення України «без потреби».

Натяки Медведєва на розв'язання нової світової війни є «невдалими і безрозсудними» і не відповідають статусу світової держави, заявив у відповідь спецпредставник Трампа Кіт Келлог:
"Президент Трамп працює над тим, щоб зупинити цю війну і припинити вбивства. Ми чекаємо отримання російського проєкту меморандуму про мир з Україною, який ви обіцяли тиждень тому. Припиніть вогонь зараз!", — написав він у X.

Минулого вівторка, 20 травня, Медведєв теж заявив, що дії країн Заходу щодо Росії можуть призвести до нової світової війни. За його словами, ворожі Москві сили намагаються "ізолювати" країну на міжнародній арені.

"Надійний мир вимагає згоди всіх залучених держав. Спроби ділити держави на різні сорти, ізолювати або демонізувати геополітичних конкурентів, а ми це бачимо стосовно нашої країни, зривати діалог під ненависницькими гаслами — це прямий шлях до нової світової війни", — сказав він під час Петербурзького міжнародного юридичного форуму.

Медведєв також пригрозив союзникам України, заявивши, що можливі миротворчі сили «коаліції охочих» стануть для російських військ «законною військовою метою».

Дайте вже маленькій людині з маленьким пісюном якусь велику надувну ракету, щоб вона могла нею гратися без загрози для оточуючих.

Тим часом Білорусь відмовилася від військових навчань поблизу кордонів НАТО.

Влада Білорусі «відсунула» заплановані на вересень спільні з Росією військові навчання від кордону з країнами НАТО, повідомив глава білоруського Міноборони Віктор Хренін:
"Ми ухвалили рішення про зниження параметрів навчання «Захід-2025» та перенесення його основних маневрів углиб території Республіки Білорусь від Західних кордонів", — наводить його слова телеграм-канал відомства.

Оновлений сценарій російсько-білоруських стратегічних навчань, за даними глави департаменту міжнародного військового співробітництва Міноборони Білорусі Валерія Ревенка, було затверджено ще у квітні.

За словами Хреніна, заплановані навчання «не націлені проти будь-кого», а перенесення їхніх основних маневрів від кордонів із «недружніми» країнами свідчить про готовність Мінська до діалогу і зниження напруженості в регіоні.

"Робимо це, відверто кажучи, не сподіваючись на конструктивну відповідну реакцію. Робимо більшою мірою для демонстрації нашим союзникам і партнерам по всьому світу істинно миролюбної позиції Республіки Білорусь", — заявив міністр під час засідання ради міністрів оборони ОДКБ у Бішкеку в середу.

І чому я не здивований?

Білорусь починає закуповувати картоплю в Європі.
Уряд Білорусі зняв обмеження на ввезення низки сільськогосподарських товарів, включно з картоплею, з держав Євросоюзу.
Про це повідомили у прес-службі Ради міністрів республіки. Згідно з постановою, починаючи з 27 травня, дозволено імпорт картоплі, яблук, цибулі та капусти з території «недружніх країн».

У повідомленні білоруського кабміну зазначено, що рішення стало «відповіддю» на нещодавнє підвищення Європою торгових мит на сільгосппродукцію з Білорусі. Водночас в уряді наголосили, що в такий спосіб Мінськ знову демонструє «відкритість, миролюбність і принцип добросусідства», аналогічно рішенню про безвізовий в'їзд для громадян держав ЄС.

Скасування заборони, однак, відбулося на тлі продовольчої кризи в Білорусі: останніми місяцями в країні спостерігається гострий дефіцит картоплі. На початку травня зникнення продукту з полиць магазинів визнавав Лукашенко. У тому, що сталося, він звинуватив місцевих фермерів, які, як стверджував глава держави, переорієнтувалися на експорт до Росії, де ціна на картоплю значно вища.

Ще в лютому Лукашенко доручав уряду розібратися зі зростанням цін на картоплю, а раніше — вимагав сформувати продовольчі резерви, але це завдання так і не було виконано.
"Виявляється у нас картоплі немає! У нас картопля наскільки подорожчала? Ми картоплі не можемо виробити потрібну кількість, покласти в льох і потім населенню продати?", — обурювався Лукашенко.

Минулого тижня президент Білорусі закликав громадян республіки садити на своїх присадибних ділянках якомога більше картоплі, щоб уникнути проблем через заморозки.

Про брак картоплі повідомив і Путін. На засіданні наглядової ради АНО «Росія — країна можливостей» 27 травня він визнав: у РФ спостерігається дефіцит продукту, викликаний зниженням врожайності, що призвів до рекордного зростання цін.

"Картоплі-то у нас не вистачає, виявляється. Говорив з Олександром Григоровичем Лукашенком — він каже: «У нас уже все продали в Росію»", — розповів Путін.

В уряді ресурсної федерації визнали фіаско з продуктами після зростання цін на картоплю майже на 200%.
Російська влада визнала фіаско регулювання ринку продуктів харчування після різкого зльоту цін на овочі, які подорожчали на десятки і сотні відсотків.

Кроки щодо стабілізації ситуації з продовольством виявилися «запізнілими», заявив у вівторок путінський віце-прем'єр Дмитро Патрушев. Він нагадав, що уряд наприкінці минулого року запустив цілий комплекс заходів: зокрема, було обнулено ввізне мито на картоплю, цибулю, моркву та інші овочі борщового набору, щоб наповнити полиці магазинів імпортом:
"Усе це абсолютно точно треба було зробити набагато раніше і загалом комплексно, постійно стежити за параметрами, що впливають на кінцеві ціни по всьому ланцюжку. Тоді результативність прийнятих нами рішень була б набагато вищою".

За даними Росстату, торік продовольча інфляція на Московії встановила 9-річний рекорд (11,05%), а на початку 2025-го зростання цін знову прискорилося.
Картопля до кінця травня подорожчала на 173% рік до року — максимально за 23 роки доступної офіційної статистики. Річне зростання цін на вершкове мало досягло 34%, на капусту — 28%, на цибулю — 41%. Яблука стали дорожчими за рік на 20%, риба — на 25%, молоко і молочна продукція — на 18%, хліб — на 15%.

Як Путін може «відтворювати імперію», погрожувати Європі, вимагати від США чогось там, висувати ультиматуми НАТО і планувати кидок на Київ, коли за 25 років при владі він докерувався до дефіциту картоплі в магазинах?!



Президент Зеленський: "Ми будемо дзеркально відповідати на всі російські загрози і виклики. Вони там, у Росії, повинні відчувати чітко наслідки від того, що роблять проти України.
Це буде. Ударні дрони, перехоплювачі, крилаті ракети, українська балістика — це ключові елементи. Все маємо виробляти ми
".

Президент України Володимир Зеленський здійснив короткий одноденний візит до Берліна під час якогo він обговорив з канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцем питання політичної, фінансової та воєнної підтримки України з боку Німеччини.

Йшлося також про постачання в Україну новітніх воєнних озброєнь. Про які саме озброєння ішла мова — сторони тримають це у секреті.
"Я не буду розкривати подробиці нашої підтримки, але допомога буде розширена", — Фрідріх Мерц.

Ескалація, так ескалація.
Амінь.



Ось така трампня & путня, малята, гарненькі хлопчики та прекрасні дівчатка.

Нет комментариев